Összes termék (7 tétel)
csavlek andrás
(7 tétel)
Keresőszó: csavlek andrás
Csavlek András: Tél linometszet
Csavlek András színes rézkarc 799
Vélhetően Csavlek András nagy szitanyomata, valahol A2-A3 méret környékén
1,-Ft Csavlek András
Csavlek András : Balatoni udvar
Csavlek András nagy festménye, 60x80 cm, olaj, farost, enteriőr
Csavlek András nagy festménye, 100x120cm, olaj, farost, léckeret erősítéssel