Összes termék (20 tétel)
Egyéb régiség
Fémmunka
Gyűjtemény
Kerámia
Könyv
Numizmatika, Pénz, Érme
Otthon, háztartás kellékei
Sport, szabadidő
csepel
(20 tétel)
Keresőszó: csepel
Régi Csepel Művek Szabász Gép / Retró Szabás Gép / Ruhaipari Gép / Made in Hungary
Weiss Manfréd Csepel edény reklám zománc tál
Csepeli Németh Miklós festmény
Csepel vas és fémművek porcelán hamutartó repülő forma -ajándék reklámtárgy
Csepel Túra kerékpár váz darab
Régi,csepeli,bádog pogácsás tál,keverő tál
Csepel Római katolikus templom, Schwarcz A. és Szaksz I-né kiadása, levelező lap
BUDAPESTI HELYIÉRTDEKŰ VASUTAK RT.CSEPEL, 1926
1960-as évek Csepel Teher jármű gyufa doboz címke 16 db
Zománcos Tál Csomag 12db.Bonyhádi,Budafoki,Kőbányai,Csepeli.
Csepeli Németh Miklós festmény, akvarell, sérült keretében, méret jelezve!
Csepel Antik Varrógép
Retro csepel varrógép összes eredeti tartozékával!
Csepel Művek CNC hamutartó
DANUVIA-CSEPEL_'125"CM3 HASZNÁLATI ÚTASÍTÁS 1956
Csepel Munkás Testedző Kör 1912 - kajak 1000 méter I. plakett
Retro 5 literes tejes kanna - Weis Manfred Csepel - zománcozott - apró hiba - 32 cm.
CSEPEL kitűző
CSEPEL VAS-ÉS FÉMMŰVEK jelvény
Régi Női Csepel 28-as.