Összes termék (24 tétel)
(24)
cserna
(24 tétel)
Keresőszó: cserna
Cserna Károly ( 1867 - 1944 ) , Szénahordás .
Cserna Károly garantáltan eredeti festménye 268
Cserna Károly szignóval
Cserna Károly / Kairói jelenet / 44x33 cm a mű mérete
Cserna Károly - Szénagyűjtők - gyönyörű, nagyméretű antik olajfestmény, eredeti alkotás,garanciával
Cserna Károly : Szántóföldön - gyönyörű, hatalmas és eredeti antik olajfestmény, 1 forintról!
Cserna Károly (1867-1944) Parasztudvar
1,-Ft Cserna Károly (1867-1944)
Cserna Károly
Cserna Károly
Cserna Károly 1867-1944 -Leárazva-
Cserna Károly festette, olaj
Cserna Károly "Életkép"
Cserna Károly
Cserna Károly "Ökrös szekér"
Cserna Károly,őszi szántás.Szép keretben.Számla,garancia.
Cserna Károly - A Cairói fegyverkereskedő
CSERNA KÁROLY FESTMÉNY!
Cserna Károly jelzéssel Kairói utcarészlet
Cserna Károly - Cairo
Cserna K. jelzéssel Kairói utcakép olaj , vászon
Cserna Károly: Kairó a Nílusról
Kiállítási levelével olajfestmény Szig: Cserna Károly
Cserna K.:Keleti utcakép