Összes termék (9 tétel)
Otthon, háztartás kellékei
(9)
cvikker
(9 tétel)
Keresőszó: cvikker
2db extranagy méretű lencsével kézi nagyító csak egyben
Antik ezüst vagy ezüstözött cvikker 420
Antik aranyozott okuláré, cvikker / 343
Orrcsiptetős cvikker
Nagyon szép eredeti retro Ray-ban napszemüveg eladó!Ara:20.000.-
Nagyító
Régi összecsukható lornyon, jelzett
1,-Ft Antik 14K 585-ös finomságú arany cvikker.Eredeti bőrtokjában!Termékleírást olvasd!
Antik cvikker.