Összes termék (29 tétel)
Egyéb régiség
Ezüst tárgy
Fémmunka
Kerámia
Numizmatika, Pénz, Érme
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
(7)
Üveg
Vallás és spiritualizmus
dombor��
(29 tétel)
Keresőszó: dombor��
Szovjet dombor lemezkép, 60x29 cm
Szovjet dombor lemezkép, 59x29 cm
Régi fali szentkép falidísz, dombor kép Jézussal, galambbal és Szűz Máriával
Régi fali vagy talpas szent család falidísz, dombor kép asztali dombormű, szobor
Antik dombor festett falitányér 504
Antik bronzírozott ón dombor kép 884
Dombor katicabogaras kislány 942
SAICO Seiffen Wittgensdorf litofán porcelán mécsestartó fehér dombor, rózsa téma
SAICO Seiffen Wittgensdorf litofán porcelán mécsestartó fehér dombor, tenger téma
Réz dombor nyomott
Terrakotta dombor falikép 548
Porcelán dombor katicamintás kislány 345
"Aranyerdő"dombor-festmény farostlemezen 54 xcm 40-es
Herendi dombor falikép 195
23 cm fekete színű art deco stílusú fali dísz, dombormű, dombor kép, relief
Dombor- szobor keretben 317
Bronzírozott fém akt dombor falikép 24
Angol talpas váza, dombor mintás
Szignált bronz dombor plakett 345
Zsolnay szignált dombor mintás váza 920
Állami bíiztosító lemezárugyári színes dombor nyomás.
Dombor falikép pár
Antik fedeles 3 rekeszes aranyozott bronz/tömör réz tartó 3 dombor fejjel
Modern Maratott opál üveg váza dombor színes zománc levéllel 19,5 cm
Antik fél literes dombor feliratos szódásüveg 674
Csodás Villeroy és Boch dombor rózsamintás, fajansz tányérszettek két személyre ( 2 mély, 2 lapos)
EGY FORINTRÓL - ANTIK NAGYMÉRETŰ DOMBOR KRISZTUSFEJ FALIDÍSZ
VADÁSZ KÖR JELENET DOMBOR MINTÁVAL GYÖNYÖR FULL ÓN KUPA - KORSÓ !
Régi papír doboz dombor jelenettel