Összes termék (176 tétel)
(125)
Gyűjtemény
(44)
Könyv
Numizmatika, Pénz, Érme
edvi illés
(176 tétel)
Keresőszó: edvi illés
1. oldal / 3
Edvi Illés Endre: Néni a szobában
1897-es GARANTÁLTAN EREDETI EDVI-ILLÉS ALADÁR / 1870-1958/ : RÓMA
Edvi Illés Ödön- Havas út- 70x50 cm olaj , vászon
Edvi Illés Aladár: Erdő
Edvi Illés Aladárné, Karády Etel (1877 – 1963) NAGYMAMÁVAL
Eredeti ARADI EDVI ILLÉS JENŐ (1886 - 1962) - Tájkép olaj, karton. Nagyon szép!
Edvi Illés Aladár (1870-1958) Eredeti Festmény Garanciával
Edvi Illés Aladár
Edvi Illés Aladár: Tavaszi erdő - akvarell
Edvi Illés Aladár, Csónak a Balaton partján
Edvi Illés Ödön - Tájkép (1923)
Edvi Illés Pál- 1906-1832- Dombok-
EDVID ILLÉS ÖDÖN 100x70cm olaj vászon festmény
1E231 Edvi Illés Ödön : Balaton tavasszal
Edvi - Illés Aladár: Balatonparti látkép
Edvi Illés Jenő (Aradi) EREDETI-garanciával
1898-as GARANTÁLTAN EREDETI EDVI-ILLÉS ALADÁR / 1870-1958/ : PORTOFINO
Aradi Edvi Illés Jenő (1886 - 1962)
Edvi Illés Aladár (1870 - 1958) : A két jóbarát
Edvi illés Aladár / Boci
Edvi Illés Aladár: Istálló
GARANTÁLTAN EREDETI EDVI-ILLÉS ALADÁR / 1870-1958/ AKVARELL KÉP
Lány erdélyi (kalotaszegi) népviseletben, Edvi Illés rézkarc akvarellel színezve
Edvi Illés Jenő: Nyári utca (Reprodukált festmény)
1889-es GARANTÁLTAN EREDETI EDVI-ILLÉS ALADÁR / 1870-1958/ : KISFIÚ A PADON SÁNDORFALVA
GARANTÁLTAN EREDETI EDVI-ILLÉS ALADÁR / 1870-1958/ : BALATONGYÖRÖK
Edvi Illés Aladár: Tájkép, olaj festmény, vászon - fa hátlapon 44,5 x 60.2 cm.
Edvi Illés Aladár: Kiállítva ÖRÖKÖS GARANCIÁVAL
EDVI ILLÉS ALADÁR -Kemence mellet-
Edvi Illés Aladár 35 x 45 cm-es olajfestménye kiváló állapotban
EREDETI EDVI ILLÉS ALADÁR TÁJKÉP PASZTELL AKVARELL VEGYESTECHNIKA
Edvi Illés György 1940 Judit feliratú portré, bronz plakett fa talpon
Zágoni Mikes Kelemen Törökországi Levelei (Edvi Illés Aladár illusztrációival) 1906.
Edvi Illés Aladár : Itatás Olaj, karton. 28,5x26 cm
Edvi Illés Aladár: Vízparti tanya
MINŐSÉG AJÁNDÉK ÁRON ! EDVI ILLÉS ALADÁR / 1870-1958 / : VARROGATÁS, SZÍNEZETT RÉZKARC
1890-es GARANTÁLTAN EREDETI EDVI-ILLÉS ALADÁR / 1870-1958/ : KAKTUSZ
Aradi Edvi Illés Jenő / Porcelán csendélet
KALOTASZEG, ERDÉLY, NÉPVISELET, KÉPESLAP 1930 KÖRÜL , EDVI ILLÉS ALADÁR (9X14 CM) EREDETI
Edvi Illés Aladárné, Karádi Etel (1877-1963) Szignózott Olajfestmény - ( Egerszalók-1939)
Edvi Illés Aladár, két ceruzarajz, szignózott, eredeti.
MINŐSÉG AJÁNDÉK ÁRON ! EDVI ILLÉS ALADÁR / 1870-1958 / : BOCI, SZÁMOZOTT SZÍNEZETT RÉZKARC
Edvi Illés Ödön / Kastélypark
Edvi Illés Aladár (1870 - 1958) Boci c. festménye Eredeti Garanciával!
Edvi Illés Aladár (1858-1958), "Tehén, borjával" kvalitásos olaj festmény
EREDETI EDVI ILLÉS ALADÁR : BOCI
Edvi Illés Ödön / Téli táj
Edvi Illés Aladár híres festő levele Sárdy Brutusnak
Edvi Illés Aladár - Városrészlet (Tabán)
Edvi Illés Aladár: Híd a folyó felett
Edvi Illés Aladár: Táj - Akvarell
Edvi Illés Aladárné Karádi Etel - Férjemmel
Edvi Illés Aladár - Balatoni táj
GARANTÁLTAN EREDETI EDVI-ILLÉS ALADÁR / 1870-1958/ VÁROSKÉP TEMPLOMMAL
Edvi Illés Ödön (1877-1945) : Balatoni részlet
Edvi Illés Jenő: Utcarészlet
EXTRÉM RRR! UNIKÁLIS 1846 HECENAST G.KIADÁS:VILÁGTÖRTÉNET I-II Dr EDVI ILLÉS LÁSZLÓ EREDETI KÖTÉSBEN
1 Ft-ról!! Edvi Illés Aladár (1870-1958) olajfestmény! Falusi ház... Mérete 26x36cm plusz keret!
Gyönyörű Edvi Illés Panni víz festmény akvarell, Tabán vagy Szentendre
60
60
80
100
1
2
3
Ugrás erre az oldalra: