Összes termék (11.335 tétel)
Bútor
(9)
Egyéb régiség
(46)
Ékszer
(399)
Építőelem
Ezüst tárgy
Fémmunka
(19)
(2967)
Gyűjtemény
(4389)
Játék, szabadidő
(2282)
Képkeret
Kerámia
(32)
Könyv
(283)
Lámpa, csillár
Militária
Műszaki régiség
Numizmatika, Pénz, Érme
(16)
Otthon, háztartás kellékei
(16)
Porcelán
(26)
Szobor
(809)
Szőnyeg, Textil
Tükör
Üveg
(8)
Vallás és spiritualizmus
(7)
Zene
ember
(11.335 tétel)
Keresőszó: ember
1. oldal / 189
NAGYON RITKA !!! 1/5 !! Kass János (1927 - 2010) Női fej Rézkarc Eredeti Garanciával !
Régi, kézzel hímzett, jelenetes, feliratos konyhai falvédő "Nékem olyan ember kell, ki más nő után..
Antik fotó, Schubert Auguszta, Vác
Antik fotó
Antik fotó, Kulcsár Gizella, Vácz
Antik fotó, Schabinsky és Társa, Miskolcz
Bross antik XX.század eleje
Aukcionált festmény ár alatt Miklós I. jelzéssel
TENYÉSZTETT GYÖNGY BOKALÁNC ÉS GUMIS KARKÖTŐ EGYBEN
Anker Alfetta Spiner saját dobozában emberrel kemping felszereléssel
Csepeli Németh Miklós festménye, méret jelezve, szignós
Mujeres con Flores - XXL 150x120 cm - NŐK VIRÁGOKKAL - -Simeon Gonzales
Eisenhut Ferenc: Tanulmány (Eredeti!)
GÉSÁK AKVARELL
Antik könyv " Az ember kimiveltetése "- Fejér György 1809
Az ember anatómiájának atlasza I-II-III.
Horváth Endre irredenta rézmetszet, A három párka
Bronz dombor plakett, jelzéssel, 95 mm, 165 gr
Csepeli Németh Miklós festmény, méret jelezve
Csepeli Németh Miklós festmény, méret jelezve, szignós
Keserű Ilona : Jelmezterv,ruhaterv ,divatterv
Szász Endre olajfestmény!
SZERELMES PÁR ANTIK FARAGOTT FA BORÍTÁSÚ FÉNYKÉP FOTÓ ALBUM RÉZ CSATTAL
MESTERHÁZY DÉNES Tyúktolvaj+3db pipás
M4124sz / 1991 Emberi Jogok Egyetemes Nyilatkozata II. bélyeg postatiszta mintabélyeg ívszéli
Antik fotográfia népviseletbe öltözött asszonyok képeslap postatiszta
Jelzett925-ös ezüst bedugós fülbevaló csiszolt rózsaszín církónia kővel ékítve
Régi képeslap fotó levelezőlap hölgy kalapdoboz
Vidám szobafestők - egyedi karikatúra, keretezve
Sigmund Jähn,az első német, NDK-beli űrhajós, 1978-ból
Gross Arnold: Cirkuszosok - szignózott faximile
D201762 Hölgy fotó képeslap divat -századelő - Pickmann Párizs 1910k
D201769 Hölgy sok virággal 1910k Lemonnier
Antik színezett fotó képeslap, gyerekek, használt, 1918
Antik fotó képeslap, gyerekek, használt, 1913
Antik képeslap, kislány és bárány, postatiszta
Antik színezett fotó képeslap, kislányok, használt, 1918
Antik színezett fotó képeslap, kislány, használt, 1912
Reich Károly grafika
Dagerrotípia ca.1850
SZÉP ÁLLAPOTÚ KORALL SZÍNŰ PORCELÁN SZEMEKBŐL KÉSZÍTETT GUMIS KARKÖTŐ KARLÁNC
SZÉP ÁLLAPOTÚ KAGYLÓBÓL KÉSZÍTETT KARKÖTŐ KARLÁNC
Antik 1929. HORGOS Csoportos talán iskolai kirándulás fotó képeslap a képek szerint
Régi "füstölő emberke"
Rékassy Csaba rézmetszet (rézkarc?)- " Tanulmány egy tájképhez
Horthy Miklós büszt, 22 cm-es magasságú, bronzból, gyűjtőknek.
Németh Miklós 32 x 23 cm olaj, papír
Két kislány festmény
Papp Oszkár - Deresedő 30 x 21 cm olaj,papír 1986
Hermann Lipót színes rézkarc
Antik német művészlap, Beethoven,
FOTÓ FOTÓGRÁFIA FÉNYKÉP MŰTERMI JELZETT KEMÉNYHÁTÚ ELŐKELŐ PÁR DÍSZMAGYAR KÉPMÁS PÉCS cca 1890
Ismeretlen művész: Öregasszony portré
Régi button ezüst fülbevaló 3 db pezsgő színű kő
IN MEMORIAM STETTNER BÉLA teljes mappa 1985
Régi, antik üdvözlő képeslap, "A kis szomszédok" - Philip Boileau grafika
60
60
80
100
1
2
3
4
5
189
Ugrás erre az oldalra: