Összes termék (92 tétel)
Fémmunka
(25)
Gyűjtemény
(15)
(12)
Kerámia
(10)
Könyv
Lámpa, csillár
Numizmatika, Pénz, Érme
(13)
Porcelán
Szobor
Üveg
Vallás és spiritualizmus
erzsébet
(92 tétel)
Keresőszó: erzsébet
1. oldal / 2
Aszódi Weil Erzsébet 641
ILLÁR ERZSÉBET JELZETT KERÁMIA 24 CM
VASZKÓ ERZSÉBET – KOVÁCS MARGIT: LÁTHATATLAN - az ELSŐ MAGYAR SPIN ART mű a zseniális művésznőktől !
II. ERZSÉBET királynő emlékérem, kapszulában. 800 ft
Korondi Páll Erzsébet falitányér 3 db
Kalicza Erzsébet (1876-1943) pipacsos csendélet festmény, olaj, kasírozott vászon, 56x38 cm+ keret
3db Fórizsné Sárai Erzsébet kerámia tányér, tál, falra akasztható
1 Ft-ról minimálár nélkül! Horváth Erzsébet festőművész munkája! Kék ruhás nő!
Emlékérem, 1857. I. Ferenc József és Erzsébet magyarországi látogatásának emlékére
Hevesy Erzsébet 1915 ben jegyezték Nagybányán!!!!!
L.Szabó Erzsébet üvegművész: bronz állólámpa
1 Ft-ról! Sipos Erzsébet, iparművész, divatruha tervező, akvarell ruhaterve, 43x31cm! Jelzett
1 Ft-ról! Sípos Erzsébet iparművész, divatruha tervező akvarellje! Asztali csendélet! 43x30cm
1Ft-ról Sipos Erzsébet iparművész, divatruha tervező tanulmány munkája, vörös kréta hát akt! 42x31
1956 1 shilling II. Erzsébet) Anglia (A27)
CANADAI 5 EZÜST DOLLÁR 1 UNCIA /31.4 GRAMM/ ERZSÉBET KIRÁLYNÉ ARCKÉPÉVEL
CSÁGOLY ERZSÉBET festőművész - Mandulafa c. festménye
Hikádi Erzsébet festmény
Hikádi Erzsébet : Női portré
Badár Erzsébet nagyméretű váza 961
Illár Erzsébet- terrakotta szobor 486
Paks. Erzsébet sétány az uszodával, Rosenbaum Ignác levelező lap
7 db angol 25 penny Erzsébet
109T. 1Ft-ról 999‰ Ezüst 1 uncia(31.39g) II.Erzsébet - Merry Christhmas 1 dolláros 2008 Tuvalu
1,-Ft Gyönyörű Cora Erzsébet képcsarnokos festménye 1969-ből
Győr, Erzsébet tér. 2086/2. sz. Vasúti lev.árusitás, 1919/1923. Postán futott
• Balatonfüred, Erzsébet-szanatórium. Karinger, I. 27. sz.,1948
37T 1Ft-ról 999‰ Ezüst 1 uncia(31.39g) Ausztrál kékgyűrűs polip - II.Erzsébet 1 dolláros 2008 Tuvalu
41T.1Ft-ról 999% Ezüst 1 uncia(31.39g) Kanadai 20 dollár 'Iceberg 'Hologram II Erzsébet proof veret
Báthory Erzsébet.Szinezett rézkarc.
Retro kerámai váza - jelzett Fórizsné Sárai Erzsébet váza
II. Erzsébet királynő vörös üveg dísztányér, melyet 1954-ben adtak ki Ausztráliai látogatása során.
Fém pénz, Erzsébet királynő, 56db-os lot! Penny, és canadai cent gyűjtemény! Több évszám!
Kalicza Erzsébet jelzéssel festmény
Igen ritka figura Herendi Szent Erzsébet rózsákkal festetlen porcelán 9,5 cm magas
Erzsébet királynő / Sissi mokkás készlet Ritka!
Csurák Erzsébet: Győri utcaképek, akvarellek ( tus + vízfesték), 3db. egyben eladó!
Horváth Erzsébet (1926-2021) Hölgy Enteriőrben,Képcsarnokos Festmény
Aszódi Weil Erzsébet rézkarc 829
Aszódi Weil Erzsébet ritka rézkarc 637
Aszódi Weil Erzsébet rézkarc 637
Wrábel Erzsébet: Díszkerti Szellőrózsa
Cora Erzsébet : Csendélet Képcsarnokos
ERZSÉBET ÉS GYÖRGY KORONÁZÁSI FAJANSZ BÖGRE 1937-BŐL.
BLERIOT REPÜLŐGÉPE az Erzsébet híd felett 1909. Old Postcards - Régi Képeslapok
Extra ritka! Ferenc József és Erzsébet királyné! Millenáris hódolat a királyi pár előtt! Hatalmas!
3 db budapesti képeslap , 1910 előtti. Vígszinház, Erzsébet-híd, Szabadság -tér
RÉZKARC GYŰJTŐK FIGYELEM!! Aszódi Weil Erzsébet rézkarc 1 Ft-ról
21 db kínai bélyeg kina népköztársaság Sun Yat Sen modernebbek Hong Kong II. Erzsebet brittel
ERZSÉBET KIRÁLYNŐ JUBILEUMI BÖGRE, 1952-1977
Vén jelzéssel Erzsébet híd a Budai várral 60x100 cm
"XXIII. ker. Soroksár Erzsébet utca .46 - 38." fém matricás utcatábla (1712)
EGY FORINTRÓL - JELZETT VALÓSZÍNŰLEG SZENT ERZSÉBET SZOBOR
A jó házikonyha - Hunyadi Erzsébet - sütés-főzés - 468 oldal
B - 0005 Budapest - Erzsébet-híg régen
B - 0006 Budapest - Erzsébet-híd régen (Barasits foto)
Fél literes szodás üveg Erzsébet szikvízgyár sátoraljaújhely
II. Erzsébet királynő fejes bélyeg!
Gyönyörű, elegáns kerámia szobor, Jójárt Erzsébet munkája
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: