Összes termék (37 tétel)
Bútor
(37)
etazser
(37 tétel)
Keresőszó: etazser
Etazsér
Ónémet polc/ etazser / könyvespolc
1K257 Antik etager etázser polc 94 cm
Antik 4 szintes etager-etazser könyvespolc
Gyönyörű antik különleges ,bútor Etazser, praktikus dekoratív,vitrin , bemutató,,polc polcos,àllvàny
Antik szecessziós elegáns 4 polcos fa könyves polc tálaló etager etazser felújított kitűnő állapot
Etazsér
1K251 Antik etager etázser polc 95 cm
Etazser-Antik-komód/
Régi Etazser !!!!
1F790 Antik etager etázser polc 79 x 169 cm
Etazser
1F240 Antik porcelándíszes etager etázser polc 111 cm
Etázser
Etazser, ónémet, polc, etagere
Eklektikus etagére (polc, etazser)
Restaurált antik etazser
Ónémet etazser 3 polcos felújítandó
Etazser jellegű könyvespolc, egy rúdja törött, és használva volt, kb.egy méter
Csinos etager (etazser) bőrbetétes sarokpolc
Régi különleges etager etázser polc és szekrény !
Csinos etager (etazser) bőrbetétes polc
Antik ónémet etazser polc
Etagere (Etazser)
Antik ónémet etazser - polc - 102 cm magas,masszív könyves polc
Etazsér, 3 polcos [E15]
Régi Etager, etázser, etagere, polc
0241 Antik etager etázser lerakó polc
C105 Antik etager etázser könyvespolc
Antik Etázser polc
Antik etagere, etazser
Gyönyörű diófurnéros etázser hibátlan állapotban
Etager, etazser, lerakó polc
8034 Antik etager etázser polc
etazser polc szép állapotú
Etazser szép,hibátlan állapotban eladó