Összes termék (8 tétel)
Ékszer
Ezüst tárgy
(7)
ezüst judaika
(8 tétel)
Keresőszó: ezüst judaika
NAGYON RITKA, EZÜST, ETROGTARTÓ DOBOZ, JUDAIKA, IZRAEL!!!
1 Forintról! Antik Aranyozott Judaika, filigrán ezüst lánc és füllbevaló szett!
Antik orosz ezüst judaika toramutató
Antik, EZÜST, tóra olvasó! 1800-as évek, Jelzett! Orosz Imperial!
KURIÓZUM, ANTIK EZÜST ETROG TARTÓ, JUDAIKA, FRANCIA CA 1880!!!
KURIÓZUM, ANTIK EZÜST CUKORDOBOZ, JUDAIKA!!!
BÁMULATOS, ANTIK EZÜST CUKORDOBOZ, ETROGTARTÓ, JUDAIKA, BÉCS 1863!!!
Ezüst filigrán judaika (fűszertartó) BBI-0519