Összes termék (16 tétel)
Fémmunka
Képkeret
Lámpa, csillár
Otthon, háztartás kellékei
Tükör
(9)
fém tükör
(16 tétel)
Keresőszó: fém tükör
Art Deco tükrös tálca cca 1950 fém keretben.
Nagy kerek bronzírózott fém képkeret tükörnek bárminek szép darab.
Retro fém keretes tükör- fémműves ötvös iparművész réz falidísz
Régi nagyon szép képkeret, most tükör van benne,
Fém puderező tükörrel
EGY FORINTRÓL -BRONZÍROZOTT POLIREZIN TÜKÖR
RÉGI FÉMBŐL KÉSZÜLT FALI,ASZTALI TÜKÖR,BAROKK MINTÁZATÚ HIBÁTLAN SZÉPSÉG
Eredeti CHRISTIAN DIOR aranyozott , összecsukható , pipere tükör
Fém, barokk, kézi tükör, kézi véséssel
EGY FORINTRÓL - BAROKKOS FÉMKERETES TÜKÖR
Gyönyörű 3 ágú tükrös réz falikar!
Masters of Painting - kézi tükör -
Masters of Painting - kézi tükör
Kézi tükör dobozban 11cm,Klimt:Várakozás
G. Klimt tükör - A Táncos