Összes termék (10 tétel)
Fémmunka
Gyűjtemény
Kerámia
Könyv
fazekas
(10 tétel)
Keresőszó: fazekas
Kresz Mária: Magyar Fazekas-művészet
Nagy képregény gyűjtemény - 28 db, Zórád, Korcsmáros, Sebők, Dargay, Fazekas, stb. scifik és egyebek
Mónus Sándor - A fazekas (nagyon ritka darab)
7 db Füles képregény egybekötve Rejtő is! Zórád, Fazekas, Halasi, Sebők stb.
Fazekas Sándor: Gyümölcsszedő asszonyok
Nádudvari fekete jelzett kis korsó - Fazekas 1952
Kerámia régi Fazekas mázas kígyófejes nagy csöcsös korsó hibátlan
Lakodalmas tál, Mezőtúr, 19. század, fazekas munka, néprajz
Fazekas Anna.Öreg néne őzikéje
Fazekas Anna,Öreg néne őzikéje