Összes termék (8 tétel)
(8)
ferenczy károly
(8 tétel)
Keresőszó: ferenczy károly
Szüle Péter (1886-1944) Önarckép, olaj-karton, jelzett. Ferenczy Károly tanítvány.
Vidovszky Béla (1883-1973) Enteriőr című, olaj-vászon festménye. Ferenczy Károly tanítványa
A parkban LEHET! Ferenczy Károly
Ferenczy Károly "Olvasó nő"
Ferenczy Károly (1862-1917) szignóval---ÁRTÉR---képcsarnokos keretben.
Antik olaj festmény vászonra!!!Jelezve:Ferenczy Károly
Ferenczy Károly - Erdélyi falusi utcakép 1894
Ferenczy Károly