Összes termék (128 tétel)
Ékszer
Ezüst tárgy
Fémmunka
(19)
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
Szobor
Vallás és spiritualizmus
(95)
feszület
(128 tétel)
Keresőszó: feszület
1. oldal / 3
1,-Ft Antik ritka bronz kereszt 1800-as évek
Új! Hametit Gyöngyös Rózsafüzér Nagy Ezüstözött Feszülettel
Antik fém asztali kereszt 528
Antik zenélő szerkezetes órás asztali kereszt 408
Antik fa korpusz kereszten 963
Antik feszület ón korpusszal
1,-Ft Extrém gyönyörű antik korpusz az 1800-as évekből
Bidermeier Korpusz 50cm Antik
Bidermeier Korpusz 44cm Kígyós ábrázolás
Antik feszület ón korpusszal
Régi fa fali feszület 31 cm magas
Karkötő fából, 11db vallási képpel
Ritka! Erwin Huber jelzett bronz feszület 1981
OLTÁR KERESZT
10 Ft-ról! Ezüst szenteltvíztartók!
Kereszt Ikon-tok. X!X század
Az óhitűek keresztrefeszítése. Körülbelül a XIX. század közepe.
Régi kereszt / feszület / réz
1,-Ft Hatalmas Antik Egyházi korpusz
1,-Ft Antik Egyházi korpusz
Korpus feszület Réz fa
Réz asztali feszület kegytárgy
Erwin Huber jelzett bronz feszület 1983.
Modern, minimalista stílusú kis fali kereszt, feszület fából, réz betéttel
1,-Ft Antik Egyházi szenteltvíztartós korpusz gyertyatartókkal
1 Ft-ról induló! Régi feszület, rózsafüzérrel! 20. század első fele! 22cm magas!
19. századi szentkép! August Klein (Wien) ! Extra keretben (bőr, és réz) 33cm magas!
Nagyon szép kézzel festett kereszt puttókkal gyertyatartókkal.
1 Ft-ról induló! 20. századi feszület, két porcelán figurával! 45cm magas!
RÉGI EZÜSTÖZÖTT ZOMÁNCOZOTT FÉM FESZÜLET KERESZT ASZTALI OLTÁR
CÉDRUSFA IMA FÜZÉR ÉS ASSISI NAGY FÉM ICON IKON KERESZT MEDÁL FESZÜLET
Antik gyűjtői üveg kereszt ritka darab.
Nagyon szépen megmunkált, sötétbarna ,lakkozott, gipsz jézus feszület, kereszt Mexicóból
Olasz antik rózsafüzér, míves kidolgozású kétoldalas feszülettel
Fém kereszt
JÉZUS A KERESZTFÁN
Régi fa kereszt - ritka feszület - koponyával és csillaggal
Feszület a hegytetőn , szignózott olajfestmény .
E. Huber (osztrák) : bronz feszület Katolikusok napjára
Szerelt asztali feszület
2 db FESZÜLET,KORPUSZ,JÉZUS A KERESZTEN SZOBORRAL,EGYHÁZI EREKJÉK
ANTIK MÉRETES FESZÜLET,KORPUSZ,JÉZUS SZOBOR,EGYEDI RÉZBŐL KÉSZÜLT EGYHÁZI EREKJE
Antik, csont korpusz, feszület 35 cm
Szép jelzett kerámia kereszt.
Régi feszület 20 cm - gyöngyházat utánzó plexi / bakelit burkolattal, Krisztus a kereszten kegytárgy
1,-Ft Antik korpusz 1940
Erwin Huber feszület
Erwin Huber bronz feszület 1983.
3 db FESZÜLET,KORPUSZ ÉS 1 db PORCELÁN JÉZUS SZOBOR AMI TECO MÁRKÁJÚ,JELZETT
Ezüst talpas kereszt, 37 cm, 636g
ANTIK 1858 KORPUSZ,FESZÜLET,SZENTELTVÍZ TARTÓ,EGYHÁZI EREKLYE,KÉZZEL FESTETT PORCELÁN MEDÁLLAL
ANTIK XIX.században KÉSZÜLHETETT KORPUSZ,FESZÜLET,EGYHÁZI EREKLYE,KÉZZEL FARAGOTT FA ÉS PORCELÁN
MÉRETES 47,5 cm MAGAS ANTIK KORPUSZ,FESZÜLET,EGYHÁZI EREKLYE,CSODÁS ANTIK DARAB
1,-Ft Gyönyörű antik Korpusz zárt üveges keretben!
Sárgaréz kereszt 8.5*6.5 cm
Nagyméretű(100x55cm), fából faragott kereszt, feszület, korpusz.
Antik 19. századi, nagyméretű bronz álló kereszt , korpusszal .
60
60
80
100
1
2
3
Ugrás erre az oldalra: