Összes termék (20 tétel)
Egyéb régiség
Ékszer
Fémmunka
Gyűjtemény
Könyv
Militária
Szobor
fog��
(20 tétel)
Keresőszó: fog��
Közrefogva-vadászjelenetes festmény- arany képkeretben
Modern cica festmény- talán a te otthonodban fog mosolyogni ez a cica ?
Pipa készlet. Azonnal hadra fogható.
596T. 1 Forintról! 14k Rózsa- és sárgaarany (3,8 g) Vadász Medál, tölgyfa ággal és fogakkal díszítve
595T. 1 Forintról! 14k Arany (4,16 g) Vadász Kalaptű, Tölgyfaág motívummal és 2 vad foggal díszítve!
518T. 1 Forintról! Antik ezüst (35 g) Vadász Zsebóra lánc, fogakkal.
464T. 1 Forintról! Antik Vadász ezüst (5 g) gyűrű, vadállati fogakkal és aranyozott makkal ékesítve!
BRÜSSZELI ÜVEG SZEMŰ ANTIK ALVOS BABA,JELZETT,FOGAI IS ÜVEG VAGY PORCELÁN
ANTIK EZÜST VADÁSZÉKSZER VADÁSZ GYŰRŰ ŐZ GYÖNGY FOGGAL
Harmadik Birodalmi S S Kereszt,szalagon, mágnes nem fogja.
Német, 1 világháborús kereszt, mágnes nem fogja
Harmadik Birodalmi Kereszt, mágnes nem fogja.
Megalodon cápa fog fosszilia kőben.
Német I.világháborús kitüntetés.Mágnes nem fogja
Ilyet nem fog találni!!!!
Mamut fog.KARÁCSONYI AKCIÓ!CSAK 3 NAPIG!!AJÁNDÉK ÁRON!!
Faragott csont vagy fog sas fej medál
Régi vadkan agyar, fogak, vadász relikvia
Szent István kir. elfogja Gyula vezért ,képes krónika relief