Összes termék (30 tétel)
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
(27)
fonott kosár
(30 tétel)
Keresőszó: fonott kosár
Herendi Viktória mintás fonott kínáló,kosár
Herendi indiai kosaras fonott váza 285
Mid century Fruit Bowl / Régi Gyümölcsös Tál / Retró asztal közép / Fonott Kosár
Herendi Viktória mintás fonott kosárka virág díszekkel
Gyönyörű állapotú,sosem használt retro,fonott gyümölcskosár,kosár
Herendi Viktória mintás szószos kiöntő!Különleges kosár fonott a felső része!!
Herendi színes Apponyi kosár fonott kaspó
Herendi fonott kosár
Herendi fonott kosarak/ sérültek 741
Herendi fonott, áttört porcelán kosárka, kínáló 12,7 cm x 4, 9 cm
Herendi fonott kosár Victória minta
Herendi indiai kosaras fonott kosár 295
2 Herendi fonott kosár , csipkebogyós mintával
Herendi VBO mintás fonott kosár
Herendi fonott kosár , indiai kosár mintás
Nagyméretű Capodimonte, rózsa motívumos, fonott fogantyús, áttört kosár, kínáló, asztalközép.
Herendi fonott kosárka virágrátéttel
Herendi fonott kosár VBO mintával
Herendi Apponyi purpur antik kosár fonott hibátlan állapotban
Herendi fehér fonott kosár
Herendi fonott kosár bécsi rózsa mintával
Fedeles fonott kosár, tartó
Herendi,jelzett,áttört mintás,fonott kosár,kínáló.Domború virág rátéttel.Gyűjtői darab!!! Hibátlan.
Herendi Rothschield mintás fonott kosárka, áttört madaras kináló
Herendi porcelán fonott kosár tál Apponyi 7372/AP
Herendi fonott kosárka
Herendi fonott kosár
Herendi fonott kosárka
Herendi fonott kosár
Herendi, RO - fonott kosár