Összes termék (24 tétel)
Egyéb régiség
Gyűjtemény
Könyv
(11)
Militária
Otthon, háztartás kellékei
fotóalbum
(24 tétel)
Keresőszó: fotóalbum
Nagyon régi 40 helyes fotóalbum réz diszekkel
1 Ft-ról! Antik fotóalbum, extra díszítéssel! Csodaszép darab! Fotók nélkül!
1 Ft-ról, minimálár nélkül! Antik, brutálisan szép fotóalbum, 19/20 század! Fotók nélkül!
Öt darab katonai témájú fotó egy család fotóalbumából egyben eladó
Régi fotóalbum, festett műbőr kötésű,20 lapos dupla oldalas, köztük selyem papír.32 X 23 X 2.05 cm
Régi német fotóalbum épületek építészet
I.világháborús fotóalbum 10 db. Fotóval
royal albert 92-es Country Roses fotóalbum
3 db gyűjtői erotikus Pirelli naptár könyv
Dani Fehr - Naked Dream Girls erotikus aktfotográfiai album
2 db erotikus aktfotográfiai album
Régi fotóalbum Aba Novák Vilmos önarcképével és szignójával.
Perzsa kézzel festett Qajar fotóalbum 1930 k.
Antik fotóalbum
Máté Olga fotóművész - szuper olcsón!
Miskolci határőr Fotó album.
1,-Ft Antik fotóalbum,tele antik fotókkal!
Fotóalbum, 307db fotóval
Antik bőr fotóalbum 1970 körül, új, nem használt, hibátlan
Szecessziós fotóalbum.Bőr kötés,akvarell festmény az elején.
Fotóalbum 1959 - Egy utazás képei Csehszlovákia - Nincs minimálár!
Fotóalbum 19.század vége.Bőr kötés.Bronz díszítés.
FOTÓALBUM 6 gyönyörű lappal
Viktorianus korabeli foto album ! 1810