Összes termék (32 tétel)
Szőnyeg, Textil
(32)
futószőnyeg
(32 tétel)
Keresőszó: futószőnyeg
Kaukázusi futó szőnyegek ritka mintával
Antik Nain futó szőnyeg
RETRO VINTAGE KÉZMŰVES FUTÓ SZŐNYEG KILIM MID CENTURY CSÍKOS DESIGN DIZÁJN
Pakisztáni futó szőnyeg !
300 x 80 cm kézi csomózású Tunézia futó szőnyeg eladó
250 x 75 cm kézi csomózású futó szőnyeg eladó
210 x 72 cm kézi csomózású Indiai Kancipur futó szőnyeg eladó
ANTIK KÉZI KELETI,IRÁNI FUTÓ SZŐNYEG,100% GYAPJÚ SZŐNYEG
Kézi csomózású gyapjú futó szőnyeg 318x 87cm
Iráni futó szőnyeg (nincs minimálár)
Kaukázusi, vastag gyapjú futó szőnyeg. Szakadás mentes, fotók szerinti állapotban.
Kézi csomózású perzsa futószőnyeg.305x74cm. ALKUDHATÓ!!!
4 db horgolt terítő, futó
Kézi, perzsa futószőnyeg. Dús virág mintás.
Kézi, perzsa futószőnyeg. Dús virág mintás. Szakadás mentes, fotók szerinti állapotban.
Perzsa futószőnyeg. Dús virág mintás.
ekrü futó
Hibátlan Iráni Perzsa futó szőnyeg
Sarough gyönyörű nagy méretű kézi csomózású futó szőnyeg 410cmx80cm
Kézi csomózású Afhsar Iráni futószőnyeg. 300x150cm.
Szépséges hímzett futó
Gyönyörű jelzett török futó szőnyeg/80x280cm.-es Gépiszőnyeg
Zöldes árnyalatú 3 méteres futó szőnyeg
Szépen hímzett kalocsai mintás futó!
Kézi csomózású futószőnyeg bokhara!
MÁLYVA BIDJAR KÉZI FUTÓ SZŐNYEG
Vagdalásos vászon fehér futó
Szép szecessziós sárga nagy futó