Összes termék (13 tétel)
Gyűjtemény
Kerámia
Porcelán
gabriella
(13 tétel)
Keresőszó: gabriella
Zsolnay - Berry Gabriella kézifestés - 1930-as évek - (2)
Zsolnay - Berry Gabriella kézifestés - 1930-as évek - (1)
BESSKÓ GABRIELLA (1935- ) Templomkert
Alföldi Gabriella étkészlet
Törzsök Gabriella zsolnay váza 661
Tuschák Gabriella eredeti festménye 513
BA - - - 010 A Balaton vidék kedvelőinek: Tapolca - Gabriella Szálló)
Gyarmati Gabriella, Akvarell mérete: 24×32cm. Festmény címe: Aprikola
R Istvánffy Gabriella: GARANCIÁVAL!
Besskó Gabriella Kmetty János tanítványától "Háztetők" avantgárd képcsarnokos festmény.
Molnár Gabriella: Mese, 29/100, rézkarc, jó állapotban
Rainerné Istvánffy Gabriella festmény 1 ft-ról
Molnár Gabriella