Összes termék (220 tétel)
Bútor
Egyéb régiség
Fémmunka
(21)
Képkeret
Otthon, háztartás kellékei
Szőnyeg, Textil
(173)
Üveg
Vallás és spiritualizmus
gobelin
(220 tétel)
Keresőszó: gobelin
1. oldal / 4
Antik tűgobelin 255
Antik madaras tűgobelin 418
Gobelin antik keretben 57cm
Antik tűgobelin 255
Gyönyörű ritka bán mária kép
Gobelin Jézus kép - kb.50*70 cm
Gobelin kép keretben 1.
Goblein kép üvegezett blondel keretben
Goblein Virágmintás Antik Keretben
Antik túgobelin keretben 506
KERET a KERETBEN + ajándék gobelin kép
GOBELIN JÉZUS hoffmann ferencz
1,-Ft Meseszép Goblein kép gyönyörű keretben
Eladó 19db kép, festmény, akvarell, gobelin, nyomat
Régi Keretezett
Régi Keretezett
Régi Keretezett
Gobelin kép gitáros szórakoztat hölgyeket 128 cm x 64 cm
Dekoratív kerek tűgoblein pár fa keretben
Gobelin
Gobelin
Gobelin,gyümölcs csendélet
Antik bécsi jelzett gobelin
Mini Tűgobelin, paszpartuval, kerettel
59x43 Gobelin szép Keretben
Gobelin kézimunka.
Tügobelin 35x30
Antik gobelin
ÚJ GOBELIN FALI KÁRPIT : 67x64 cm CSODÁS KILIMT ANYA ÉS GYERMEKE GÉPI SZŐTT GOBELIN FALI KÁRPIT
Gobelin 2 db virágcsokor mintával
Gobelin hatású vastag díszpárna huzat
Rózsát ábrázoló gobelin modern keretben
50 c 40 cm Gobelin kép Blondel keretben régi antik eladó
IGAZÁN RITKA1927-ES 42CM -ES ,KEREK TŰGOBELIN GOBELIN, PAZAR KERETÉVEL!
CSELÉDCSENGŐ GOBELINSZÁRAS
Gyönyörű tűgoblein hibátlan fa keretben.
Kör alakú tűgobelin
Ferenczy Noémi (?), F.N. aláírással (?) 87x55-s tűgobelin
LENYŰGÖZŐ GUSTAV KLIMNT HÜGIEIA GOBELIN !
Gobelin jellegű keresztszemes kézimunka, hibátlan, nagy
Nő kutyával antik gobelin
Aubussson kézzel készített goblein
Ferenczy Noémi (?), aláírás nélkül, 50x70 -s tűgobelin
Antik romantikus gobelin kép Hoffmann Ferencz képkerettel 40x60 cm
Gobelin 30 x 40 cm keretben , gyűjtőknek kiváló, lakberendezéshez.
Gobelin kartonra kasirozva, 33 x 43 cm-es nagyságú, lakberhez.
Gobelin 23 X 17 cm 32 X 27 cm keretben , gyűjtőknek kiváló
Parasztlány antik gobelin
Gobelin kép, korabeli dolgozó anya, gyermekével,, 72x53 cm,,most 1 forintról
Nagyméretű Antik jelenetes gobelin, tűgobelin kép, 92x62 cm,,,most 1 forintról..
1 Ft-ról! Nagy méretű antik goblein. (74 cm x 55.5)
Antik gobelin
Régi nagy méretű gobelin diszpárna
MODERN VINTAGE GEOMETRIA DIZÁJN KÉZMŰVES GOBELINES SUBA DÍSZPÁRNA PÁRNAHUZAT 1960-70 ÉVEK
Retro iparművész réz bronz doboz - kártyatartó, ékszertartó gobelin díszítéses dobozka
Gobelin
Washington átkel a Delaware folyón-hatalmas antik textilművészeti szőttes biedermeier 1 Ft!!!
Antik fa képkeret benne tűgoblein képpel.
1 ft os aukció. Antik tű gobelin puttokkal.
Íróasztali jelenet GOBLEN GOBELIN
60
60
80
100
1
2
3
4
Ugrás erre az oldalra: