Összes termék (40 tétel)
Kerámia
(40)
h rahmer
(40 tétel)
Keresőszó: h rahmer
Rahmer Mázas kerámia figura 964
H. Rahmer Mária kerámia lámpa,kislány kerekes kúttal. Gyönyörű darab.
Rahmer Mária mázas kerámia 615
Rahmer Mária Balalajkán játszó
H Rahmer Mária mázas kerámia 750
H. Rahmer Mária gyertyatartó - art deco kerámia szobor - virágos ágak, rózsafa
Ritka, Ráhmer Mária, nagyméretű kutya kerámia
H. Rahmer Mária mázas kerámia szobor 846
Antik Rahmer Mária kerámia szobor 436
H. Rahmer Mária kerámia szobor 796
Kislány virágcsokorral régi kerámia.
Régi kerámia fiú esernyővel.
Régi kerámia fiú virágcsokorral.
H. Rahmer kerámia teniszező 986
Rahmer kerámia olvasó lány 892
Kerámia figura
Ráhmer kerámia suszterinas eladó!
H. Rahmer Mária harmonikás fiú 435
Rahmer kerámia, virágárús lány
H. Rahmer Mária art deco dobos 967
H. Rahmer Mária art deco harmonikás 968
art deco H. Rahmer Mária leány 27 cm
Pici Ráhmer hamuzós néger figura eredeti jelzéssel a 30-as évekből!
H Rahmer Mária: Szines modern majolikája
H Rahmer Mária terrakotta szobor 86
Nagy méretű art deco büszt (H. Ráhmer Mária)
H. Rahmer Mária szignált cipész inas 54
Régi kerámia váza
Art deco H. Rahmer kerámia kislány
H. Ráhmer Mária art deco figura. 51 cm
H. Rahmer Máriá jellegű olvasó lány art deco figura.
H.Rahmer Mária mini kerámia
1,-Ft H.Rahmer Mária és Szécsi kerámia figurák egyben!Hibátlanok!
Art deco antik kerámia H. Ráhmer Mária jellegű kerámia.
H. Rahmer Mária Art deco antik kerámia.
RAHMER JELZETT ,SÉRÜLT KERÁMIA LÁNY 16 CM
H.Ráhmer Mária (1911-1998) Art deco szobor.
Rahmer Mária Cipész fiú
H Rahmmer kerámia szobor
H. RAHMER MÁRIA - TAHITI NŐ