Összes termék (27 tétel)
Egyéb régiség
Gyűjtemény
(26)
hajó modell
(27 tétel)
Keresőszó: hajó modell
Ritka Balaton Balatonos plexi horgászos Balatonfüred dísz hajó jellegű midcentury nosztalgia darab
USS CONSTITUTIONi: Három árbócos vitorlás hajó
Háromárbócos vitorláshajó
Háromárbócos vitorláshajó
Három árbócos vitorláshajó
Bounty Vitorláshajó
Retro Balatoni Emlék plexi vitorlás vitorlás hajó
GYűjteményi Régi Mini Vitorláshajó / Pecséttel az Alján
Antik Gyöngyházas Mini Vitorláshajó
Balatonos,plexi vitorlás,két árbocos. Zamárdi
Fa hajómakett 664
TITANIC exkluzív nagyméretű hajó modell egyedi vitrinben
Antik fa vitorlás hajó makett 480
Golden Hind három árbocos hajómodell balsafából
96 ágyús, első osztályú sor- hadihajó modell
vitorlás hajó makett , 40×45 cm
Szép hibátlan vitorláshajó, 2 db. világító toronnyal.
Hajómodell eladó
EGY FORINTRÓL - NAGYMÉRETŰ RÉSZLETGAZDAG HAJÓMODELL
Réz vitorlás hajó makett 124
1,-Ft 2 árbocos Balatoni plexi vitorlás!Nagyméretű!!!
Hatalmas hajó modell. Régi darab.
Nagyméretű plexi vitorlás,zsűrizett
Retró Balatoni emlék hajók
19. sz.-i hatalmas hajómodell, Santa Maria, sérült