Összes termék (17 tétel)
Fémmunka
Gyűjtemény
Kerámia
Könyv
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
Szobor
harcosok
(17 tétel)
Keresőszó: harcosok
Régi, réz, különleges formájú sörnyitó, akasztóval, törzsi harcos ábrázolással 11,5 cm.
Zsolnay : Lovas harcosok , Fürtös György terv.
Afrikai ón szobor. Fiatal harcos madárral
Nagy méretű majolika kancsó,San Marinói Marmaca kerámia,görög harcossal
Harmadik Birodalmi harcos kitüntetés
Japán kínai harcos jelzett
Nagyon ritka Herendi lovas harcos sèrült
Harcos lóháton! Görög festett kancsó, varázslatos motívummal! 21 cm magas!
Harcos angyal, festmény, 60x80, olaj, és egyebek, vászon
Harmadik Birodalmi német,harcos(1939-45)kitüntetés, szalagon
Ian Livingstone Az országút harcosa kaland játék kockázat ifjúsági irodalom 1 ft KIÁRUSÍTÁS
R.BACARDI GRÁNIT JAPÁN HARCOS RENDKÍVÜLI ÁRON
Afrikai harcos szobor
Herendi Harcos
Ón miniatűr harcosok 4 db
Herendi (RITKA) harcos lovas szobor.
Herendi harcos lovon.