Összes termék (20 tétel)
Bútor
(16)
Képkeret
Tükör
hatalmas keret
(20 tétel)
Keresőszó: hatalmas keret
Mediterrán festmény, olaj, vászon, HATALMAS méret! 91x122 cm+ keret!!!
Hatalmas olajnyomat: II.Rákóczi Ferenc elfogatása 1703 ( Benczur Gyula műve)
Hatalmas gyönyörű kortárs tájkép! Olajfestmény, vászonra festve! Mérete kerettel 87x107, kép 60x80cm
Hatalmas antik keretes tükör 91,5x117 cm
Innocent Ferenc(1859-1934)hatalmas,3 képből álló olajfestménye, egyedi keretben. 1908.1 forintról!
Eladó! Hatalmas méretű tájkép, Holland festőtől.Szinte hibátlan óriási blondel keretben.
HATALMAS 112 x 82 cm KERETBEN BRUTÁLISAN JÓ HAJÓS OLAJ FESTMÉNY,MATROZOK ÉS UTAZÓK ÉLETKÉPE
Kovács 1972 jelzéssel festmény, kerettel: 95 x 75 cm, olaj farost
HATALMAS 121 x 71 cm BLONDER SZÉP KERETBEN OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,BRUTÁLISAN JÓL MEGFESTETT VÍZPARTI
1,-Ft Hatalmas gyönyörű Zorád Géza életkép meseszép keretben
Mesterházy Dénes hatalmas ritka olaj festménye, vászon, 69x100 cm, kerettel 117x87 cm
Udvardy Flóra hatalmas olaj festménye, kerettel együtt 124x94 cm
Hatalmas díszekkel, nagy méretű 67x87 cm, impozáns keret
1,-Ft Eredeti hatalmas Kolozsváry Kamilló gyönyörű keretben!
GYENES GITTA HATALMAS, KÜLÖNLEGES FESTMÉNYE, FARAGOTT KERETÉBEN
CSODÁS HATALMAS KELETI INDONÉZ VAGY MALÁJ TÁJKÉP RITKA JELZETT OLAJ FESTMÉNY FA KERETBEN!
Hatalmas (120 X 88) Som Attila alkotás, kerettel!
Hatalmas méretű szalon tükör antik arany blondel keretben