Összes termék (29 tétel)
Porcelán
(29)
herendi kis váza
(29 tétel)
Keresőszó: herendi kis váza
Herendi kisváza és Schütz Ili porcelán gyertyatartó. mindkettő jelzett. Fotók szerinti állapotban.
Herendi kis váza , tollltartó Viktória mintával
Herendi Viktória mintás kis váza
Apponyi pur-pur kis körmös váza
HERENDI PORCELÁN KIS VÁZA,APPONYI MINTÁS HIBÁTLAN SZÉPSÉG,
Hibátlan Herendi porcelán petrezselyem mintás mintás Fedeles kis Váza
Herendi kis váza
Herendi kis váza
Herendi kis váza
Herendi kis váza
Herendi kis váza
Herendi kis váza
Kis herendi váza illetve korsó
HERENDI-VIKTÓRIA MINTÁS- I. OSZTÁLYÚ PORCELÁN-VÁZA+ HERENDI KIS TÁL-SZÉP ÁLLAPOTBAN-
2 Herendi kis váza
Herendi, viktóriás, pillangó motívumos, kis váza.Jelzett. Sérült.
HERENDI-VIKTÓRIA MINTÁS- I. OSZTÁLYÚ PORCELÁN-KIS-VÁZA-SZÉP ÁLLAPOTBAN-
Herendi, viktóriás, pillangós kis váza, hibátlan, gyűjtői darab. Karácsonyra, ajándéknak is kiváló
Herendi rotschild mintás kis váza
Herendi HBC bonbonier és kis váza
Herendi duci váza vagy kis kaspó
Herendi zöld apponyi mintás kis váza 14cm magas
Barokk mintás herendi kis váza
Herendi körmös kis váza
Herendi kis váza
Herendi porcelán Viktória kis váza
Herendi porcelán kis váza