Összes termék (19 tétel)
Gyűjtemény
Militária
(18)
hitler jugend
(19 tétel)
Keresőszó: hitler jugend
NSDAP náci, horogkeresztes Hitlerjugend, RAD (Reichsarbeitsdienst), Anschluss karszalag
1,-Ft Hitler Jugend kis kitüző
2 db NSDAP náci, horogkeresztes HITLERJUGEND zászló, jelzőzászló
NSDAP náci, horogkeresztes HITLERJUGEND karszalag
Német, náci, Hitlerjugend tőr, 1ft-ról, nmá, csak 7 napig!
WW2. 2. Világháborús német Hitlerjugend tör RZM jelzés, fém tok
Régi, 200x60 cm! Hitlerjugend, épület, vagy felvonulási zászló, Pamutvászon.
Ritka! Német, náci Hitlerjugend zsebóra, GYÖNYÖRŰ!
RITKA! Német, náci Junghans Vekker Működik! HITLERJUGEND
Régi, Ritka! Német, Náci Hitlerjugend zászló, Pamutvászon.
HITLERJUGEND DÍSZTŐR
RÉGI Német, náci, Hitler-Jugend horogkeresztes JELZETT TÁLCA!
Náci Hitlerjugend jelvény
Náci Hitlerjugend, vékony rézlemez jelvényke
Náci Hitlerjugend kis jelvényke
Náci Hitlerjugend jelvény
Hitlerjugend tőr
Német náci Hitlerjugend csavaros kitüntetés