Összes termék (28 tétel)
(12)
Gyűjtemény
Játék, szabadidő
Kerámia
Militária
Porcelán
Sport, szabadidő
Szobor
horgász
(28 tétel)
Keresőszó: horgász
Ritka Balaton Balatonos plexi horgászos Balatonfüred dísz hajó jellegű midcentury nosztalgia darab
"Békés megye vadász horgász halász természetvédelmi kiállítás" feliratú mázas kerámia emlék tényér
Horváth József ( 1962 - 2019) "Horgász a Tisza holtágban" - olajfestmény!
Békés megye vadász horgász halász természetvédelmi kiállítás feliratú mázas kerámia emlék tényér
Csurgói Máté horgászos rézkarc 400
Horgászos festmény 207
Iványi Ödön (1918-1985) - Balatoni horgász/Reggel a vízen, nagyméretű, "Képcsarnokos" festmény.
Tom Hall : Halásztanya horgásszal
" A Horgász ",fafaragás, fából faragott szobor, figura.
Horgászos rézkarc 849
Kínai porcelán horgász 389
Puskás Imre (1933-2003) Horgász A Mártélyi-Holtágon
Antik horgászos festmény 299
Régi horgász kellékek.
EGY FORINTRÓL - JELZETT KÍNAI KERÁMIA HORGÁSZ FIGURA
Vízparti,horgász.Tájkép.
Hangulatos horgász festmény
Régi kártya, 1961, horgászoknak, szakácsoknak, gyűjtőknek
Túrabicska horgász-vadász
Kórusz József, Holtág horgászokkal, 5/100, rézkarc
Régi horgász orsó
Horgász a folyóparton.Festmény.
Artner Ferenc(1904-1981) "Balatoni horgász".
Csak 3 napig!--MAGÁNYOS HORGÁSZ--Sztopka Anna tájképe
Borsos Miklós - Balatoni horgász 1983 Ritkaság
Iván Szilárd : Horgász
MAGÁNYOS HORGÁSZ--KERETEZVE!!!- EGYSZERI ALKALOMMAL--
Borsos Miklós - Balatoni horgász a kutyájával