Összes termék (7 tétel)
Ékszer
Vallás és spiritualizmus
icon
(7 tétel)
Keresőszó: icon
Antik Icon
Antik jelzett eredeti római rozsafuzer ima lánc nyaklánc kereszt feszület fa és ezustozott fém icon
Régi tűz aranyozott icon feszület kereszt medál amulett Jézus
Régi faragott fa kicsi úti ima oltár icon ikon
Festett rez veretes ikon fara 2 db egyutt tavaszi akció icon
Régi réz kereszt feszület icon ikon medál amulett
Festett icon Szűz Mária kis Jézussal