Összes termék (131 tétel)
Egyéb régiség
Ékszer
Ezüst tárgy
(29)
Lámpa, csillár
Műszaki régiség
Porcelán
Üveg
Vallás és spiritualizmus
(83)
ikon
(131 tétel)
Keresőszó: ikon
1. oldal / 3
Erdélyi fém lemezre festett nagyméretű ikon. 1820 körüli.
Zeiss Ikon Régi fényképezőgép. Box Tengor antik
Ikon,19.század,Ukrajna
Szűz Mária a gyermek Krisztussal XIX. századi orosz ikon
KÜLÖNLEGES, CSODASZÉP IKON, LENGYEL, 19. SZÁZAD!!!
Ikon, vallásos falikép másolat fára, certfikációval a hátán
Kegytárgy:ikonmásolat
KÜLÖNLEGES ANGYALI ÜDVÖZLET IKON, KÖZÉP- OROSZORSZÁG, 19. SZÁZAD!!!
Antik ikon, fára festve, rézkerettel, kb.10 cm a rézkeret átmérője
Mária kis Jézussal dúsan átszőtt aranyszállal gyönyörű.
Antik falemezre festett ikon kép 934
Vintage ikon bőrkeretben
Mária gyermekkel ikon
Karácsonyi aukció!1ft-ról! BÁV-nál (2000 körül) vásárolt, 18. századi antik Orosz szentkép/ikon!
Régi orosz ikon , Szent Miklós vésett réz borítással
Bőr keretes fai ikon 978
Jelzett festett faikon 956
Madonna ikon modern stílusban
Fára festett aranyozott ikon 876
Ikon Szűz Mária portréval
Ikon
Fára festett ikon 477
Nagyon szép Román üvegre festett Szent György a Sárkánnyal
Árvay József: Szentendre, másik oldalán: Ikon
Angyalt ábrázoló (ismeretlen festő) 19. századi ikonszerű olaj festmény
Ikon "DÁVID IMÁJA" . A huszadik század második fele.
Kereszt Ikon-tok. X!X század
Tündéri csont gyöngyház berakásos intarziás fa ikon.
Ikon "Sarovskii Szeráfim" aranyon. Tizenkilencedik század vége
Az ikon "Mindenható Isten" a táblán, a kiotban.
Fára festett ikon 582
Régi Industrial Zeiss Ikon asztali Lámpa / Retró Fotós Lámpa / mid century / Ipari / Loft Stílus
Fényképezőgép Zeiss Ikon Klio Nettar
Szárnyas, nyitható kis ikon fából, dombornyomott
Szent Miklós üvegikon XIX. század fa keretben
RÉZVERETES FÁRA FESTETT MINIATŰR IKON ICON
RÉGI RÉZVERETES FESTETT ICON IKON FÁRA
Régi antik ? Aranyozott kézzel festett Jézus ikon icon préselt fara
CÉDRUSFA IMA FÜZÉR ÉS ASSISI NAGY FÉM ICON IKON KERESZT MEDÁL FESZÜLET
Fa hordozón festett kép, ikon, szent kép
RITKA SOMMERSO ÜVEG VÁZA MURÁNÓI SEGUSO RETRO DESIGN IKON FLAVIO POLI(1900-1984)
Fára festett keresztény kép / ikon
Ef. Zámbó István IKON 1997 20/15
Ikon nagyobb 26*19 cm szép darab.
XVIII. SZ. VÉGE OROSZ IKON
MÉRETES VALLÁSOS TÉMÁJÚ SZENTKÉP,MODERN STÍLUSBAN MEGFESTETT IKON JELENETEK,OLAJ VÁSZON FESTMÉNY
2 db RÉGI ORTODOX RÉZ VERETES VALLÁSI ICON IKON.
19,5 cm domború ikon dísz, Szűzanya gyermekével, Mária a kis Jézussal
EGY FORINTRÓL - ANTIK, FARAGOTT DÍSZ PORCELÁN KÉPPEL
1,-Ft Felvidéki Paraszt Barokk Ikon festmény fémlemezen 1850
A NAGY SZARVASI 53cm es RETRÓ DINÓ SÁRGA DESIGN IKON ÁLLITHATÓ IRÓ ASZTALI LÁMPA! 70-ES
ANTIK VASTAG FESTÉK RÉTEGŰ IKON,EREDETI ÁLLAPOTÁBAN,
ANTIK NAGYON SZÉP IKON,VASTAG FESTÉK RÉTEGŰ IKON,EREDETI ÁLLAPOTÁBAN,
1,-Ft Gyönyörű ritka festett Ikon pecséttel certivel stb.
ARANYOZOTT VALLÁSI FA IKON ICON NYOMAT FÁRA
ANTIK, KÉZZEL FESTETT PORCELÁN KÉP FLORENTIN KERETBEN
TÖBB SZÁZ ÉVES, NAGYMÉRETŰ ORTODOX PRAVOSZLÁV IKON
B.Tóth Irisz-AKÁR EGY IKON- festmény AUKCIÓN!
EGY FORINTRÓL - FARAGOTT SZENTKÉP
60
60
80
100
1
2
3
Ugrás erre az oldalra: