Összes termék (86 tétel)
Bútor
(29)
Egyéb régiség
Ékszer
Fémmunka
Gyűjtemény
(7)
Lámpa, csillár
Militária
Óra
Otthon, háztartás kellékei
(22)
Vallás és spiritualizmus
intarzia
(86 tétel)
Keresőszó: intarzia
1. oldal / 2
Antik intarziás fa ékszertartó doboz
Antik intarziás ékszertartó doboz 292
Intarziás fa ékszertartó doboz.
Álomszép kézzel csontra festett perzsa kép intarziás, toltartó.
Álomszép csont intarziás keretben nagyon szépen megmunkált fém számlapos fali óra.
Rézveretes, intarziás, fiókos komód, márvány (sérült) lappal.
Antik bieder intarziás fadoboz 472
35x23,5cm Intarziás Fa Kép
Intarziás sárgaréz falikép,falitányér,Elefánt hajtó motívummal
Intarziás sárgaréz dísztányér,falitányér,Lovas katona motívummal
Vass László intarzia művész intarziás faliképe 171
Tündéri csont gyöngyház berakásos intarziás fa ikon.
Masszív intarziás tömör fa asztal
NAGYON RITKA, ANTIK, PISZTOLY EZÜST INTARZIÁVAL, SAINT- ÉTIENNE, CA. 1780!!!
1,-Ft Meseszép intarziás Pipatórium
Irószekrény (szekreter), intarziás asztal, intarziás szék Rácz Mihály Pallagi Akadémia rektor hagyat
Intarziás fa doboz /ékszertartó + egy halom régi bizsu nyaklánc
Antik, biedermeier, intarziás szék
Nagyon szép régi faragott fa ékszertartó intarziás tetővel.
NAGYON RITKA, ANTIK, PISZTOLY EZÜST RÉSZEKKEL ÉS INTARZIÁVAL, BRISTOL, 1720 - 1770!!!
Régi intarziás fa doboz, díszdoboz
Horváth / Jenei intarziás falikép
Antik intarziás szivardoboz 954
Intarziás A4-es falikép
Antik intarziás szivar doboz 359
Antik fa intarziás falikép szép keretben 336
Régi intarziás irószekreter
Art -Deco stílusú intarziás szalon asztal
Iparművész munka, törpét ábrázoló intarzia kép
4 db RÉGI AFRIKAI ÁLLATOKAT ÁBRÁZOLÓ KÉPEK,INTARZIÁKBÓL FESTÉSSEL KÉSZÜLT
ANTIK FRANCIA BULL ASZTALI ÓRA,SZÁMLAP ÉS A TOK FA INTARZIÁS
INTARZIÁS DOBOZ
Tálalószekrény, intarzia betétekkel
Neobarokk stílusú ,intarziás lerakóasztal
RÉGI MŰKÖDŐ RAVASZÚ NAGY ARAB PUSKA,GAZDAGON CSONT INTARZIÁS TÖMŐ PÁLCÁVAL
Antik Intarziás, art deco sakkasztal, alsó polccal.
FÁBÓL KÉSZÜLT INTARZIÁS TÁLCA
Antik intarziás fa doboz 671
NEOBAROKK INTARZIÁS HÁROM AJTÓS SZEKRÉNY
Antik intarziás fa szivardoboz 972
EGY FORINTRÓL - INTARZIÁS, NAGY TÜKRÖS FÉSÜLKÖDŐASZTAL
Ritkaság!! Ékszerdoboz, trópusi lepkék szarnyából készült mintával, intarziával, eredeti címkével
Bieder intarziás fadoboz 115
INTARZIÁS NŐI IRÓASZTAL
INTARZIÁS ASZTAL
Intarziás asztalka
1 ft os aukció. Antik intarziás asztalka vagy virág, szobor álvány.
"Munkácsy Mihály, Siralomház" fa intarzia 36x30,3cm kerettel együtt"
Nagyméretű, intarziás, lakkozott, több fiókos, pipere doboz, varró doboz, ékszertartó. Hibátlan.
Faberakásos, intarziás tálca
Munkácsy Mihály Siralomház fa intarzia.1942
1,-Ft Antik intarziás fadoboz működő zárral
Intarziás neobarokk zsurkocsi
gyönyörű neobarokk intarziás dohányzóasztal
Antik intarziás fa szivardoboz 90
Különleges 3 ajtós intarziás szekrény
Intarziás zenélő asztalka ékszernek vagy kártyaasztalnak íves lábakkal
intarziás ? díszdoboz, fa doboz, sakk dáma os játék, inlaid chess board
Japán, gésa jelenetes, intarziás, fa lámpatest búrával. Működőképes, elegáns darab.
Csodás nagyméretű intarziás fadoboz
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: