Összes termék (653 tétel)
Bútor
Egyéb régiség
(52)
Ékszer
(16)
Ezüst tárgy
Fémmunka
(16)
(51)
Gyűjtemény
(18)
Játék, szabadidő
(35)
Kerámia
(21)
Könyv
Lámpa, csillár
Militária
Műszaki régiség
Numizmatika, Pénz, Érme
(8)
Óra
(14)
Otthon, háztartás kellékei
(22)
Porcelán
(298)
Sport, szabadidő
Szobor
(68)
Szőnyeg, Textil
(8)
Üveg
Vallás és spiritualizmus
Zene
japán
(653 tétel)
Keresőszó: japán
1. oldal / 7
Retró Fujica ST 701 Fényképezőgép / Régi / Objektív Fujinon / Régi Japán
1,-Ft Kézműves Japán türelem üveg faragás
Retró (1980) japán Nintendo Tumbler (tízmilliárd) puzzle hordó
Chokin váza 24k aran dekorral
Japan madaras csengők Franklin Mint
Antik japán tányér
" KOKESHI " , Japán, fából készült baba, fa figura.
Japán régi óra
Imari japán tányér átm.16 cm.
Imari japán tányér átm.16 cm.
Japán női arcos kávés készlet 719
Japán tálka
Antik japán hárfázó gésa. Extrém ritka!
Japán 5 Jen (383)
Ritka! Japán 3 x 1 Silver Yen 1916
CHORI japán virágos porcelán mélytányér 23 centis
Keleti diszitesu porcelan vaza
Gazdagon diszitett keleti tanyer
Japán porcelán lámpa
" Utolsó vacsora ", 18 karátos arannyal aranyozott, Japán porcelán tányér. Falidísz, falikép, vallá.
Régi Japan bicska
Fácánok porcelán dísz
Gésás tányérok
Régi japán,ritka vérnyomásmérő. Hibátlan,eredeti dobozában.
1 Ft-ról! Kiegészítésnek! Csodaszép Japán tojáshéj porcelánok, együtt
Ritka, szép kínai japán gésa porcelán szobor, keleti muzsikus női alak, figura
Japán szinházi távcső.
Japán kerámia korsó
RÉGI KÍNAI TÁJKÉP RAJZ HANGING KÍNA JAPÁN ÁZSIA AUKCIÓN 1 FT RÓL!
RÉGI KÍNAI NAGY PAPÍR TEKERCS KÍNA JAPÁN BIKA ÁLLAT FIGURÁK SZARVASMARHA AUKCIÓN 1 FT RÓL !!!!!!!!!
RÉGI KÍNAI KÉZZEL FESTETT LÓTUSZ VIRÁGOS PORCELÁN TEÁS CSÉSZE TÁL EDÉNY KÍNA JAPÁN - AUKCIÓN 1 FT !
RÉGI KÍNAI KALLIGRÁFIA SELYEM VÁSZONRA, KÍNA JAPÁN ÁZSIA, AUKCIÓN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ANTIK RÉGI KÉZMŰVES AGYAG LÓ PÁR SZOBOR FIGURA KÍNAI INDIAI VAGY JAPÁN LEHET, + AJÁNDÉKKAL AUKCIÓN!
RÉGI KÍNAI ÉS JAPÁN VIRÁGOS ÉS SÁRKÁNYOS TÁNYÉR 4 DB EGYÜTT KIÁRUSÍTÁS !
ANTIK KÉZZEL FESTETT TÁJKÉP NAGY KÍNAI LAKKFA VÁZA - KÍNA JAPÁN ÁZSIA AUKCIÓN 1FT RÓL!!!!!!!!!!!!!!!
KUTANI PORCELÁNOK
Japán kézitükör
Rhythm Bell&Music japán vintage óra
Japán lakktálca XIX. század vágéről
Keleti porcelán object Kína? Japán?Mongol? Koreai? LEÁRAZVA
Gyönyörű,japán porcelán paradicsommadaras váza
Nagy Japán porcelán jelenetes serlegváza,padlóváza
1Ft-ról! 4 darab Japán aranyozott, kézzel festett, tojáshéj porcelán reggeliző szett
Japán porcelán jelenetes serlegváza
Két darab kézzel festett Satsuma váza
Ritka,japán,fajansz,jelenetes korsó
Antik japán bonbonier
Vintage,Japán imari tányér
CHOKIN japán 24 karátos aranyozott dísztányér
Aranyozott, Japán urnaváza , váza + tányér
1 Ft-ról! 1db Japán aranyozott, ,,pagodás" vékony tojáshéj porcelán teáscsésze, kistányérral,
1 Ft-ról! Sohasem használt! 6 db Japán ,,gésás" gyönyörű porcelán kávéscsésze, 6 alátét kistányérral
Japán Meiji rekeszzománc szelence 19. század vége
Japán Meiji nagy méretű rekeszzománc váza 19. század vége (30 cm)
Antik régi kínai patinás bronz kupa vagy fustolotarto edények Kína japan
Régi art kézműves kínai császár portré kézműves nyomat nagy méretű Kína japan
Hanimex konverter (?) Zenithez, Japán, saját tokjában
Japán, gésás, különleges teás kiöntő, cukortartó, kiskiöntő, 2 csészével, kistényérral
Régi kínai kalligráfia festés festmény selyem vászon Kína japan
Retro Kaoyi japán mennyezeti lámpák 2 db
Japán padlóváza
Régi TT Takatoku Toys japán lemez kisautó távirányítóval Volkswagen 60-as évek
Zsolnay japán mintás teás készlet 541
ANTIK NAGY KÉK FEHÉR FESETT PORCELÁN TÁL KÍNAI VAGY JAPÁN - 19 század
RÉGI KÍNAI KÉZZEL FESTETT ÉS KÉSZÍTETT PORCELÁN ÉS AGYAG YIXING MINIATŰR TEÁSKANNA KÍNA JAPÁN
Japán nő 388
Porcelán japán lány szobor 365
KÍNAI 4 KÖTETES TINTAKŐ VAGY FADÚCNYOMAT FILOZÓFIA VAGY ISMERETERJESZTŐ KEMÉNY KÖTÉSBEN, KÍNA JAPÁN
Kínai vagy Japán Díszkard.
Jingdezhen China jelzett porcelán falitányér tál tányér Kína Japán Ázsia 20 század
RÉGI KÍNAI SELYEM SZATÉN HÍMZÉS MADÁR KÍNA JAPÁN ÁZSIA
Régi Japán Satsuma porcelán váza szamuráj jelenetes foo kutya fogóval
ANTIK PATINÁS KÍNAI VAGY JAPÁN FARAGOTT BAMBUSZ VÁZA, ECSETTARTÓ PÁR KÍNA JAPÁN ÁZSIA KELETI ÁZSIAI
ANTIK RÉGI KÍNAI KÉZZEL FARAGOTT PUSZPÁNG FA SZOBOR BUDDHA BÖLCS HALHATATLAN KÍNA JAPÁN ÁZSIA
ANTIK KÍNAI PATINÁS BRONZ FÜSTÖLŐTARTÓ RITUÁLIS EDÉNY KÍNA JAPÁN ÁZSIA
SATSUMA KÉZZEL FESTETT JAPÁN VAGY KÍNAI JELZETT PORCELÁN VÁZA VÁZÁK, KÍNA JAPÁN ÁZSIA KELETI ÁZSIAI
ANTIK RÉGI KÍNAI PUSZPÁNG KÉZZEL FARAGOTT FA SZOBOR FIGURA KÍNA JAPÁN ÁZSIA KELETI
KÍNAI FA RÉZ BERAKÁSOS DÍSZES DOBOZ TÁROLÓ KÍNA JAPÁN ÁZSIA KELETI ÁZSIAI
KÍNAI HÍMZETT SELYEM KÉZMŰVES TÁROLÓ ÉKSZERES KÍNA JAPÁN ÁZSIA KELETI ÁZSIAI
RÉGI KÍNAI HÍMZETT MADÁR ÉS VIRÁGOS SELYEM SZATÉN DÍSZ DOBOZ TÁROLÓ ÉKSZERES LÁDA LÁDIKA KÍNA JAPÁN
KÉZMŰVES KÍNAI TERRAKOTTA KŐAGYAG HARCI LÓ SZOBOR FIGURA KÍNA JAPÁN ÁZSIA
RÉGI KÍNAI JELZETT FESTETT NAGY PORCELÁN TÁNYÉR FALITÁL FALITÁNYÉR KÍNA JAPÁN
ANTIK RÉGI JAPÁN NETSUKE FARAGÁS Majmok SZOBROCSKA
Antik kézzel festett porcelán kék fehér jelzett kínai váza Kína japan azsia
100FT-RÓL!SATSUMA PORCELÁN KINÁLÓ
Imperial Jingdezhen China jelzett vastagfalú porcelán falitányér tál tányér Kína Japán Ázsia 20 száz
Imperial Jingdezhen China jelzett porcelán falitányér tál tányér Kína Japán Ázsia 20 század
KÍNAI ANTIK RÉGI FESTETT JELZETT VIRÁGOS PORCELÁN VÁZA FARAGOTT FA TALPON KÍNA JAPÁN ÁZSIA ÁZSIAI
ANTIK JAPÁN ARANYOZOTT KÉZZEL FESTETT NAGY TÁL FÜSTÖLŐTARTÓ EDÉNY 19 SZÁZAD
ANTIK 1890 évek KÉZZEL FESTETT LAKKFA DOBOZ ÉKSZERTARTÓ VAGY TÁROLÓ DÍSZDOBOZ, KÍNA JAPÁN
RÉGI KÍNAI KÉZZEL FESTETT PORCELÁN FOO KUTYÁS TUBÁK PALACK MINIATŰR VÁZA KÍNA JAPÁN
NAGY KÍNAI FESTETT TÁJKÉP KALLIGRÁFIA TEKERCS KÍNA JAPÁN ÁZSIA 394 x 30 cm
ANTIK RÉGI JAPÁN NETSUKE FARAGÁS SZOBROCSKA
Porcelán japán nő 973
NAGY KÍNAI FESTETT TIGRIS TÁJKÉP TEKERCS KÍNA JAPÁN ÁZSIA
NAGY KÍNAI FESTETT TÁJKÉP TEKERCS KÍNA JAPÁN ÁZSIA
100
60
80
100
1
2
3
4
5
7
Ugrás erre az oldalra: