Összes termék (81 tétel)
Egyéb régiség
Ezüst tárgy
(13)
Fémmunka
Képkeret
(52)
Szőnyeg, Textil
Tükör
képkeret antik
(81 tétel)
Keresőszó: képkeret antik
1. oldal / 2
Antik kèpkeret !
Antik bronz barokk szobros fényképtartó 425
Antik réz ovális fényképtartó 231
Antik nagyobb kovácsolt vas képkeret gyönyörű.
Antik fa képkeret 33 x 24 cm, üveges
Antik barokk öntöttvas fényképtartó 841
Antik bronz fényképtartó 755
Antik bronz fényképtartó 943
Antik aranyozott fa képkeret , külső méret 39 X 23.5 cm.
Antik aranyozott fa képkeret 21 X 27 cm.
Antik aranyozott képkeret
43x32 Antik Képkeret üveggel
Antik kézzel faragott fakeret 396
Antik aranyozott fa képkeret
Antik aranyozott fa képkeret
6 db aranyozott képkeret réginek antiknak retronak stb nek látszik KIÁRUSÍTÁS
REMEK, ANTIK, EZÜST KÉPKERET, FIRENZE!!!
Antik romantikus gobelin kép Hoffmann Ferencz képkerettel 40x60 cm
Képkeret, blondel neobarokk, fa, antik
7 db aranyozott képkeret réginek antiknak retronak stb nek látszik KIÁRUSÍTÁS 1 forint
Antik ónémet vadásztükör
4 db aranyozott képkeret réginek antiknak retronak stb nek látszik KIÁRUSÍTÁS
Antik képkeret
Antik képkeret üveggel - belső méret 22 x 28 cm.
Antik aranyozott képkeret - belső méret 23 x 31 cm.
Antik fa képkeret benne tűgoblein képpel.
Antik , jelzett ezüst fényképkeret .
4 DARABOS ANTIK ASZTALI RÉZ KÉPKERET CSOMAG : MASNIS OVÁLIS TÉGLALAP
Restaurált antik blondel képkeret 60x80
2 db aranyozott képkeret réginek antiknak retronak stb nek látszik KIÁRUSÍTÁS
Antik Bieber Mayer tükör
Antik fénykép tartó
Hatalmas antik, pazar díszítésű üvegezett képkeret szentkép nyomattal, 103x88 cm.
Antik Nagyméretű Képkeret
4 db aranyozott képkeret réginek antiknak retronak stb nek látszik KIÁRUSÍTÁS 1 forint
Gyönyörű antik, réz képkeret- 1 forintról!
Antik díszes képkeret, falc 21,5x15,5 cm
Antik ezüst képkeret 925-ös
Antik ezüst képkeret 1800-as évek végi fotóval
Antik ezüst képkeret
Csodás antik ezüst képkeret
Antik ezüst, firenzei képkeret
Antik ezüst képkeret fa hátlappal
Antik ezüst képkeret
Hatalmas antik ezüst képkeret
Antik áttört ezüst képkeret
Karácsonyra!! Antik ezüst képtartó
ANTIK faragott keret
EGY FORINTRÓL - ANTIK NAGYOBB BLONEL KÉPKERET "LILA RUHÁS NŐ" GOBELINNEL
EGY FORINTRÓL - ANTIK NAGYoBB BLONEL KÉPKERET ORGONÁS GOBELINNEL
EGY FORINTRÓL! - ANTIK, KÉZZEL FARAGOTT KÉPKERET VAGY TÜKÖRKERET
Antik asztali képkeret
Antik ovális tükör akár képkeret 34x44 cm
6 darab antik képkeret NINCS MINIMÁLÁR !!!!
Antik réz képkeret, kitámasztóval 19x26 cm
Antik asztali fotó keret képkeret
80 db Antik Blondel és egyéb Képkeret !!
Antik fa képkeret,tükörkeret.Tömör fa, tehát nem gipsz a díszítés.
1,-Ft Különleges nagyméretű antik fém florentin keret!
Ezüstözött antik asztali tükör , vagy képkeret
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: