Összes termék (37 tétel)
Egyéb régiség
Fémmunka
(8)
Gyűjtemény
Kerámia
(12)
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
(9)
Szobor
könyvtámasz
(37 tétel)
Keresőszó: könyvtámasz
Zsolnay eozin - két figurás könyvtámasz Török János terve hibátlan, vitrin állapot, jelzett, 22 cm
Izsépy mázas kerámia könyvtámasz 889
Komlós elefánt könyvtámasz
"Muzsikáló kisfiúk", fa könyvtámasz, párban.
Zsolnay Alapmázas Könyvtámasz
Antik Illés kerámia art deco könyvtámasz 995
Illés kerámia szobros könyvtámasz 865
Rahmer kerámia könyvtámasz 813
Jelzett ón könyvtámasz 2 db
Öntöttvas amerikai címer sas szobor asztaldísz könyvtámasz ajtókitámasztó
Herendi ritka koponyás könyvtámasz 236
Illés art deco kerámia könyvtámasz 615
St Peter Austria könyvtámasz, 1930
Régi Elefánt Könyvtámasz pár / Kézzel faragott / Retró / Fa
RÉGI MÁRVÁNY OLDALÚ KÖNYV TARTÓ OSZLOPOK MADÁR SZOBORRAL,KÉZZEL KÉSZÜLT FORMÁLT MADARAK
Komlós kerámia könyvtámasz.
10 Ft-ról! Nagyméretű vas könyvtámaszok!
Antik könyvtámasz 826
FRANJOU könyvtámasz
Ajtó v könyvtámasz párban öntött vas
Art deco cicás könyvtámasz
LEÁRAZVA!Ajtó v könyvtámasz párban öntöttvas bagoly
Herendi ritka figurális könyvtámasz 6
ÓNIX LÓ LOVAK FARAGOTT ÁSVÁNY KŐ SZOBOR KÖNYVTÁMASZ PÁRBAN.
Antik fa könyvtámasz, irattámasz
Régi Komlós kerámia bölény, könyvtámasz vagy íróasztal-dísz
Eredeti Gorka Art Deco Könyvtámasz
Könyvtámaszok
Könyvtámaszok
Herendi kislány/balos könyvtámasz
1,-Ft Páratlanul gyönyörű antik cinege porcelán könyvtámasz!
Zsolnay modern Török János egyalakos könyvtámasz-ritka!
Sargarez konyvtamasz, ajtotamasz
2 db csodalatos rez könyvtamasz
Régi fa könyv támasz mókusok
Kerámia könyvtámasz komlós