Összes termék (112 tétel)
Egyéb régiség
(79)
Lámpa, csillár
Otthon, háztartás kellékei
(13)
Porcelán
(8)
Üveg
(11)
karácsonyfa dísz
(112 tétel)
Keresőszó: karácsonyfa dísz
1. oldal / 2
Gyönyörű extra dioráma üveg figurális karácsonyfadísz hibátlan
Porcelán karácsonyi függő karácsonyfa dísz csengettyű 2 db. hibátlan.
Karácsonyi függő karácsonyfadísz csillag csizma gömbös 4 db. hibátlan.
Gyönyörű extra üveg figurális diótörő katona karácsonyfadísz hibátlan kézimunka
Tündéri nagyobb angyal karácsonyfa dísz.
Régi, soproni karácsonyfadísz. Nagyon ritka, gyűjtői darab!
Karácsonyfadísz felakasztható Mikulás 7x7cm. hibátlan.
Átlátszó üveggömb karácsonyfa dísz ezüst hópehely mintával
Gyönyörű elefántos üveg karácsonyfadísz
Gyönyörű hóember alakú üveg karácsonyfa dísz
Madár alakú csipeszes karácsonyfa dísz
Antik karácsonyfadísz,kerámia kisgyerekek párban
Gyönyörű extra figurális gólya karácsonyfadísz csiptetős hibátlan
Régi Karácsonyfadísz csomag
Régi ón karácsonyfadísz 3.
Régi ón karácsonyfadísz
Karácsonyfadísz rokkantak
Karácsonyfadísz csillag
Karácsonyfadísz mazsola
Tündéri rekeszzománc bagoly karácsonyfa dísz.
1,-Ft Retro üveg karácsonyfadíszek egyben
Régi karácsonyfadísz gyűjtőknek sérült űrhajó
Gyönyörű extra figurális hegedű karácsonyfadísz hibátlan
Gyönyörű extra dioráma figurális karácsonyfadísz hibátlan
Gyönyörű extra szódásüveg üveggömb figurális karácsonyfadísz hibátlan
Régi karácsonyfadísz, szódás, sérült
Retro karácsonyfadísz hold
Retro karácsonyfadísz hold
Retro karácsonyfadísz
Retro karácsonyfadísz
6db, régi hosszúkás üveg karácsonyfadísz, dekoráció.
ART KÉZMŰVES NAGY EZÜST SZÍNŰ FÉM DIZÁJN KARÁCSONYFA DÍSZ
Régi - retro - karácsonyfadísz - 5 db gömb - sérültek
Régi üveg karácsonyfadíszek egy csomagban, sérült
Régi üveg karácsonyfadíszek egy csomagban, sérült, vagy esztétikai hibás
Karácsonyfadísz macska páros- RITKA
Hummel Karácsonyfa dísz, ritka,tündéri darab gyűjteménybe való.
Régi retro szovjet üveg karácsonyfa díszek
6db, régi karácsonyfadísz, dekoráció.
Színes üveg és más karácsonyfadíszek ünnepi dekoráció
29 db, régi fából készült karácsonyfadísz. Figura. Dekoráció.
16 db, különbözö, régi, üveg karácsonyfadísz. Dekoráció.
Régi karácsonyfadíszek, sérültek
Hummel-Goebel karácsonyfa dísz ritka,tündéri darab gyűjteménybe való.
Régi karácsonyfadísz, sérült
Retro karácsonyfa égősor, elektromos karácsonyfadísz pót égőkkel
Régi karácsonyfadíszek, sérültek!
Karácsonyfadísz szódásüveg
Karácsonyfadíszek vegyesen 1 csomagban 50 darab. hibátlan
Régi karácsonyfadíszek ezüst jégcsapok
5 karácsonyi üveg figura, karácsonyfadísz, dísz
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: