Összes termék (1.466 tétel)
Bútor
(7)
Egyéb régiség
(19)
Ékszer
(14)
Ezüst tárgy
Fémmunka
(28)
(1042)
Gyűjtemény
(11)
(146)
Képkeret
(55)
Kerámia
Lámpa, csillár
Militária
Numizmatika, Pénz, Érme
(7)
Óra
(7)
Otthon, háztartás kellékei
(9)
Porcelán
(14)
Szobor
Szőnyeg, Textil
(37)
Tükör
(33)
Üveg
Vallás és spiritualizmus
(18)
keretek
(1.466 tétel)
Keresőszó: keretek
1. oldal / 25
1 Ft-ról indul! Heller Andor olajfestmény! Tájkép! Mérete 40x50cm, plusz keret!
1 Ft-ról indul! Gyönyörű olajfestmény, Magas Tátra! Jelzett, ismeretlen művész! 42x60cm plusz keret!
Festmény = R. Barabás Gizella : Balatonpart (akvarell, keretben,22 x 26,5 cm)
Első világháborús katona fotója keretben
GYÖNYÖRŰ, ANTIK, FA, FLORENTIN KERET CA. 1800!!!
Antik szignált festmény szép keretben 596
Régi, gipsz fej, arckép fa keretben
Ismeretlen festő alkotása,FLORENTIN keretben 20x25-s olaj karton
Virágcsendélet - csodás festmény, modern keretben, jelzés nélküli olaj-vászon
AKCIÓS ÁR !!! Antik festmény, 1900-as évek eleje, olaj karton, kerettel 37 x 47 cm, jjl. Pásztor
Pozsonyi Dezső : Kompozíció olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben
Grafika,akt,keret nélkül
AKCIÓS ÁR !!! Németh jelzéssel festmény, olaj farost, kerettel 55 x 70 cm, jjl. Németh
AKCIÓS ÁR !!!! Modern festmény, 1950 körül, olaj karton, kerettel 68 x 53 cm, jelzés nélkül
Antik szignált festmény szép keretben 321
Gobelin antik keretben 57cm
Antik szignált festmény szép keretben 308
1 Ft-ról indul! Antik, 1881es, Nemes férfi portréja! Ismeretlen festő! Gyönyörű, eredeti keretében!
Olaj vászon téli kép szép keretben
Élesdy István (1912-1987): Szigligeti öreg fűzfa (1975) - jelzett, rézkarc, üvegezett keretben
Régi antik aranyozott faragott fa keretes tükör 2.
Régi antik aranyozott faragott fa keretes tükör
Szignós csendélet festmény, olaj, vászon, 61x51/71×61 cm, szép keret
Morvay László festmény, 1984, " Komcsija folyó", olaj, vászon, 60x70 cm + keret
Mediterrán festmény, olaj, vászon, HATALMAS méret! 91x122 cm+ keret!!!
Réz keretes tükör!
Ezüst kézi tükör keret.
Antik selyemkép szép keretben 930
Csók István : Csendélet. Olaj,karton. Eredeti antik keretével
1,-Ft Ismeretlen jelzett Olaj pasztell festmény szép keretben Noé Bárkája
Akvarell: "Kunyhó télen" Hibátlan keretben
Antik festmény szép keretben 906
ANTIK TÁJKÉP FALUSI OLAJ VÁSZON FESTMÉNY BLONDEL KERET 80 X 60 CM
Antik szignált festmény szép keretben 891
Goblen, szép keretben
Kórusz József rézkarc, kb.60 centis keretben
Goblen, szép keretben
Ilyés L.festmény, olaj, farost, 43x50 cm+ keret
Tájkép csodás színekkel antik festmény, 1900 körül, olaj vászon kartonon, kerettel 28,5 x 33 cm, jn.
Antik festmény, Karlsruhe, olaj vászon, jelzés nélkül, kerettel 75 * 60 cm, 1900 körül
Gellért hegy, akvarell festmény, szép, kopott keretben
Kalicza Erzsébet (1876-1943) pipacsos csendélet festmény, olaj, kasírozott vászon, 56x38 cm+ keret
Gobelin kép keretben 1.
Szép kis hímzett kép. Bieder keretben
Sugár Gyula : Falusi életkép - gyönyörű, eredeti festmény, csodás keretben.
Püspöky Mihály eredeti festmény szép keretben 838
Kerámia kép keretben 710
Goblein kép üvegezett blondel keretben
Szász Endre Hollóházi porcelán bőr keretben
Győri István (1957-) : "Fali kutak", festmény, akvarell, karton, 90x55 cm + keret
Wahorn András: Kompozíció, olajfestmény 69 x 50 cm, farost lemezen, szép keretben
J.Weber jelzéssel: Csónakok, olajfestmény 50 x 50 cm, fa keretben (Wéber József festmény)
Chiovini Ferenc (1899-1981): Pihenő tehenek, olajfestmény 31 x 42 cm, keretben
Antik nyomat szép keretben 573
Antik olajnyomat szép keretben 561
AKCIÓS Ár! Csendélet zöld üveggel és gyümölcsökkel festmény, olaj falemez, kerettel: 38 x 48 cm, jn.
Antik szignált festmény blondel keretben 517
Goblein Virágmintás Antik Keretben
Antik túgobelin keretben 506
60
60
80
100
1
2
3
4
5
25
Ugrás erre az oldalra: