Összes termék (27 tétel)
Bútor
Egyéb régiség
Ezüst tárgy
Fémmunka
Gyűjtemény
Képkeret
Kerámia
Lámpa, csillár
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
(9)
Szobor
Üveg
kerub
(27 tétel)
Keresőszó: kerub
Kerubos,kisfiús kerámia kaspó,váza
Antik,francia réz képkeret kerubokkal
Gyűjtői Schaubach Kunst zenélő putto / kerub
Antik, angyal, kerub puttó szobros falilámpa, falikar.
Terakotta kerub falidísz
ANTIK MAJOLIKA VÁZA KERUBOS
Régi angyalos képeslap C. Makowsky Happiness Boldogság puttó kerub levelezőlap
Herendi Viktória mintás, ritka puttós, kerubos porcelán bonbonier -restaurált, javított
Angyal kerub cupid hegedűvel.Alkudható!
Wallendorf Kurt Steiner tervei alapján Kutyával játszadozó kerub fiú
Német PMP Schierholz Plaue porcelán gyertyatartó pár angyal kerub figurával virágokkal
Zenész kerubokkal díszített bárkanál készlet. Egyedi különlegesség.
FONTANINI DEPOSE ITALY 68 kerub angyal arc szárnyával 68 jelzett fali dísz
Karácsonyfadísz régies angyal vintage puttó zenélő kerub 2 db
Gyűjtői Schau Bach Kunst zenélő putto / kerub
ANTIK ÁTTÖRT MINTÁS KERUB FIGURÁLIS PATINÁS BRONZ ÍRÓASZTALI LEVÉLTARTÓ !!!
Angyal-/ kerub-bross: viktoriánus csontfaragvány az 1880-as évekből
Rózsaszìn üveg kerubokkal
Kerub figurás WMF ezüstözött jardeniere.
Ritka Izsépy Margit sípot fújó kerub kerámia lámpatest 29 cm
Kerub art deko zsúr kocsi/ szekrény
SÁRKÁNY, KERUB ? GYERTYATARTÓ PÁR
Wallendorf kerub kecskével porcelán figura
Goebel Kerub TMK1 25cm USA Zóna -1946
AKCIÓ! Hereni QueenVictoria KERUB fogós bonbonier!
EMPIRE STÍL KERUBOS FALIKAR PÁR