Összes termék (31 tétel)
Kerámia
(14)
Porcelán
(16)
Üveg
kis csupor
(31 tétel)
Keresőszó: kis csupor
2082 I4 Zöld kerámia csupor kis méretű váza
KIS CSUPOR VAGy HASAS CSÉSZE
Ritka antik Gránit kerámia tégely Ambrózia mustáros kis csupor
Kis népi tejes-csupor mázas kerámia
Kis Zsolnay csupor Árvácskás ! Ritkaság!
2 DB RÉGI PORCELÁN KIS CSUPOR, BÖGRE G 133/1
Hódmezővásárhelyi Garai kerámia tejes-tejfölös kék csupor, kis tehén figurával!
Kis antik nefelejcses csupor
Porcelán búzavirág mintás hasas bögre, kis csupor
Mutatós kis méretű köcsög kancsó csupor szilke
2 dl -es antik csupor, szép állapotú rózsaszín virágos füles kis bögre
Ritka,retro,vintage piros pöttyös kis csuprok Badacsony felirattal
Kb 7x 6 cm-es kis csupor , sérülésmentes állapotban .
Zsolnay Rózsaszín kis csupor 6cm
Régi népi mázas cserépkorsó kis korsó vintage csupor 2 db
NÉMET SZECESSZIÓS ÓNFEDELES JELZETT KIS CSUPOR 12cm
Kis csupor
Ibolyás hasas kis csupor sérült
Nefelejcses, margarétás kis csupor
Kis suszter gyerek csupor
Korondi mokkás méretű kis kávés csuprok
Régi ibolyás kis csupor
ERDÉLYI MÁZAS KIS BÖGRE CSUPOR KÖCSÖG
ANTIK BIHARI KIS KÖCSÖG CSUPOR, NÉPI FAZEKAS MUNKA
ANTIK ERDÉLYI KIS KÖCSÖG KANCSÓ CSUPOR NÉPI FAZEKAS MUNKA
Ritka Herendi porcelán kis csupor
DÉL-ERDÉLYI KIS BÖGRE, KÁVÉS CSUPOR
Német szép kis csupor 2dl
Zsolnay rózsás kis csupor és dagasztótál
2db üveg kiscsupor
3869 Régi pöttyös ökörhugyos kiscsupor