Összes termék (20 tétel)
Bútor
(19)
Otthon, háztartás kellékei
kis szekrény
(20 tétel)
Keresőszó: kis szekrény
2 db antik vitrinajtós kis faliszekrény
19. századi anglo-indiai csont berakásos kis szekrény! Tömörfa, méretéhez képest nagyon súlyos darab
Kis éjjeli szekrény, kétfiókos
Fa kis szekrény polcos fiókos tündéri
Kézzel készült, 2 fiókos piramis kis szekrény, Bali szigetéről. Kézzel festett, hibátlan állapotban
Régi tükrös, polcos kis fa szekrényke Ausztriából
Kis vintage gyógyszeres szekrény, a 60-as 70-es évekből
Takaros kis szekrényke
Tündéri fekete fa szövött goblein betéttes kis szekrény
1,-Ft Gyönyörű antik csiszolt üveges kis szekrény!
Intarziás öltözőszekrény és kis szekrény
Fali téka, fali szekrény, kis szekrény
Extrém ritka, gyönyörű rokokó kisszekrény
Komód szekrény, kisszekrény, fiókos szekrény
1900 körüli, festett kis szekrény
Fűszer tartó kis szekrényke
kis szekrény
Kisszekrény
Indiai kis szekrény, fiókos tároló. 50 cm.
Régi kis szekrény