Összes termék (16 tétel)
Gyűjtemény
Kerámia
Könyv
Militária
Numizmatika, Pénz, Érme
(7)
Porcelán
Szőnyeg, Textil
kossuth lajos
(16 tétel)
Keresőszó: kossuth lajos
Kossuth Lajos érme
EZÜST 5 FORINT 1947 - KOSSUTH LAJOS -
Kossuth Lajos MNB 100,-Ft emlékkiadás bliszterben eladó!Ritka!
300T. 1 Forintról! Kossuth Lajos 500 Forintos 925-ös Ezüst Emlékérme, polír veret 1994-ből!
1947-s Kossuth Lajos ezüst 5 forintos 6 darab szép állapotban
1848 KOSSUTH LAJOS AZT ÜZENTE ..Korabeli himzés!!!
Igazoltan eredeti Kisfaludi Stróbl Zsigmond / Kossuth Lajos szobor! Terrakotta 55cm magas!
Muzsinszki Endre? Kossuth Lajos olaj-vászon portré
Kossuth Lajos emlékbögre
Kossuth Lajos emigrációs 2 ív 1 Forint 1852
Kossuth Lajos hazahozatala és temetése Budapesten 1894. április 1-én. Eredeti kiadványok!
Kossuth Lajos iratai 1880-1904es kiadások válogatva, teljes 12 kötet. RITKA! Eredeti kötésű mind.
Kossuth Lajos
Kossuth Lajos utazik Amerikába - nagyon szép állapotú - levelező lap
Nagy Magyarok,Kossuth Lajos aranyozott tükörveret (23)
Kossuth lajos imája a kápolnai csata után