Összes termék (17 tétel)
Ezüst tárgy
Fémmunka
Kerámia
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
Üveg
(7)
kupica
(17 tétel)
Keresőszó: kupica
Hollóházi unicumos kupicák
Hollóházi kulacs , 6db kupicával
6 db régi unicumos kupica.
1 Ft- ról! Hollóházi porcelán boros hordó szett 4 db kupicával, fatartóban
Retró kupicás üveg pohár szett különleges tartóban
Veterán autó mintás röviditalos készlet - kupicás üveg poharak
EGY FORINTRÓL - HAT HOLLÓHÁZI NÉPIES PÁLINKÁS KUPICA
1,-Ft Réz kínálótálca 6 db kupicával és cigaretta kínálóval.
Ezüst kupicás pohár 925-ös
Zsolnay pálinkás likőrös kupica kupicák kiöntő butella hibátlan
5 db szép aranyozott szélű vadász - állat mintás pálinkás kupica
MISKA KANCSÓ 3 DB+3 DB SÉRÜLT KUPICÁVAL 23 CM,6.5 CM
Fém kupica
Két szép hibátlan kupica nagyon olcsón
Régi festett üveg kupicák
3 szép kék hibátlan kupica nagyon olcsón
3 festett aranyozott likőrös pohárka kupica hibátlan