Összes termék (5 tétel)
Kerámia
lakodalmi
(5 tétel)
Keresőszó: lakodalmi
Hatalmas nèprajzi lakodalmas fazèk XIX.Sz vège
1,-Ft Krutsay Ferenc lakodalmas menet
Lakodalmas tál, Mezőtúr, 19. század, fazekas munka, néprajz
AUKCIONÁLT 19SZ.VÉGI,MOHÁCSI NAGY LAKODALMAS FAZÉK MOST CSAK ENNYI!!!
Kovács László (lakodalmas menet)