Összes termék (37 tétel)
Egyéb régiség
Ezüst tárgy
Fémmunka
Gyűjtemény
(7)
Könyv
Militária
Numizmatika, Pénz, Érme
(11)
Porcelán
Szobor
lenin
(37 tétel)
Keresőszó: lenin
Szignált Lenin bronz plakett 904
Szignált bronzírozott fém Lenin szobor 753
Retro vagy antik magyar festmény. Lenin.
1,-Ft Lenin pakk egyben
Herendi Lenin szobor 712
Szocialista relikviák, jelvények, kitűzők, Lenin
Veszprémi Endre: "Lenin", rézkarc, 89/100, eredeti keretében, jó állapotban
1,-Ft Rendkívűl ritka Lenin plakett /mindössze pár darab létezik belőle/ Főcsoportfönőkség
2 db szovjetunio 10 rubel papírpénz bankjegy papírpénz lenin személyesen
Lenin születésének 100 éves évfordulóján kiadott emlékkanál, dísz kanál, jelzett, ritka, szovjet
Lenin bronz plakett díszdobozban 70 mm
K.Marx és Marx-Engels-Lenin retró matricák az NDK-ból.
10 rubel 1961 komnunista Szovjetúnió papírpénz bankjegy lenin elvtárs 1 forintról KIÁRUSÍTÁS
Lenin Szovjet jelvény komunista kitüző vörös orosz Szovjetúnió 1 forintról KIÁRUSÍTÁS
lenin kitüző komunista jelvény talán szovjet stílustalanságából gondolom kádár barokk KIÁRUSÍTÁS 1ft
Lenin jelvény
Régi szovjet Lenin szobor
Öntöttvas vagy bronz Lenin szobor eozin mázzal 750
Herendi Lenin plakett
Marx és Lenin bronz
Herendi Lenin porcelán plakett, falidísz
Marx és Lenin bronz
1,-Ft Hatalmas méretű és súlyú ritka egész alakos Lenin szobor!Páratlan!
76 db Lenin kitűző egy csomagban!
Lenin plakett
Lenin büszt-biszkvit porcelán
Lenin élete
Lenin összes művei sorozat kötetei
LENIN,SZTÁLIN
Lenin portré
3 Cservonyec 1937 Lenin
3 Cservonyec 1937 Lenin
1 Cservonyec 1937 Lenin
3 Cservonyec 1937 Lenin
Zsolnay Eozin Lenin szobor Nagyméretű
3 Cservonyec 1937 Lenin
3 Cservonyec 1937 " Lenin"