Összes termék (29 tétel)
Egyéb régiség
Fémmunka
Könyv
Numizmatika, Pénz, Érme
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
(10)
Szobor
lisztes
(29 tétel)
Keresőszó: lisztes
Számomra ismeretlen szignós festmény Liszt brüssztel
MAGYAR KIRÁLYSÁG 2 PENGŐ EZÜSTÉRME 10 GRAM LISZT FERENC
Herendi Liszt Ferenc szobor 759
Régi lisztes zsák címkék Szekszárdról
Antik Liszt Ferenc fém szobor 172
Herendi Liszt Ferenc szobor 202
LISZT FERENC PORTRÉ ... OLAJ VÁSZON FESTMÉNY !!!
1 Ft-ról induló aukció! Szignált Liszt Ferenc portré! Rézkarc, szép keretben! Kerettel 40x28cm
Liszt Ferenc 2 pengő 1936
Szignált ősrégi festmény ! Liszt Ferenc portré !
Ezüst 2 pengő Liszt Ferenc 1936
Eladó Liszt Ferencről szóló könyv!
K.Csathó : Liszt Ferenc
Liszt Ferencet ábrázoló festmény idős korában .
Herendi Liszt Ferenc
Régi parasztházból származó holmik, dekorációs célra kiváló (demizson, liszt szita, fa kulacs stb.)
Zsolnay,1880-as évek fedeles étel,fűszer ,liszt stb tároló.Hibátlan.
2 db Zsolnay, fűszertartó.1920-as évek.Liszt és kávé felirattal.Fotók szerinti állapotban
1,-Ft Herendi Liszt mell büszt!
1,-Ft Liszt Ferenc bronz szobor!
Kézzel festett liszt cukor tartó 15x12 cm
Fa antik népi vajtartó.Liszt tartó tároló edény.
Zsolnay csupor.Tej,cukor ,liszt tartónak.Hibátlan.1920-as évek.
2 pengő Liszt 1936
"Anya gyermekével" Lisztes István szobrászművész karakteres öntött bronz kisplasztikája..
Liszt Ferenc korabeli fényképe és antik fotókeretek
LISZT - Herendi mellszobor
Liszt Ferenc plakett antik keretében
Antik Herendi Liszt Ferenc mellszobor