Összes termék (21 tétel)
Ékszer
(20)
Ezüst tárgy
mandzsetta
(21 tétel)
Keresőszó: mandzsetta
Aranyozott Borostyán Mandzsetta + Ajándék Új! Aranyozott Nyakkendő Tű
Vintage aranyozott ezüst (835) mandzsetta
Retro aranyszínű mandzsetta pár
353T. 1 Forintról! Régi orosz ezüst (17,3 g) Mandzsetta sötét színű kövekkel (25x15 mm) ékesítve.
Retro KIGU Of London Mandzsetta Gomb / Dobozával / Régi
1,-Ft 2 pár antik ezüst mandzsetta gomb egyben
Borostyán mandzsetta gomb
Mandzsetta gombok
Bizsu csomag.Nyakláncok, karkötő, mandzsetta, medál stb.
EXTRA RÉGI, RETRO FEKETE BERAKÁSOS, ELEGÁNS MANDZSETTA GOMB
EXTRA RÉGI, RETRO GYÖNGYHÁZ BERAKÁSOS, ARANYSZÍNŰ, ELEGÁNS MANDZSETTA GOMB
VALÓDI TERM. BOROSTYÁN MANDZSETTA PÁR ALPAKKA KAPOCCSAL, JELZETT
Antik ezüst mandzsetta gombok zománccal 925-ös
Bizsu blokk. Egyedi ékszerek, változatos stílusban.Nyakláncok,karkötők,medálok,brossok,mandzsetta
Aranyozott ezüst mandzsetta gombok 925-ös
1 pár ezüst mandzsetta gomb
Aranyozott mandzsetta
Ezüst filigrán nagyméretű mandzsetta pár BBI-05013
Háború előtti! Aranyozott LAPIS LAZLULI köves mandzsetta
Borostyán mandzsetta gomb
Retro, dupla mandzsetta gombok