Összes termék (20 tétel)
Gyűjtemény
(9)
Könyv
Numizmatika, Pénz, Érme
Otthon, háztartás kellékei
mappa
(20 tétel)
Keresőszó: mappa
Több mint 200alkotás, festmények, grafikák, nyomatok, rézkarcok, 3 mappában!
Maurer Dóra (1937-) Relatív Quasi-képek / Erika Kiffl (1939-): DIALOG, 1989. (6 lap komplett mappa)
32 db divatrajzot tartalmazó mappa (200)
Duschanek János (1947-2013) festőművész hagyatékából, 17 db vázlatfüzet, egy mappa, oktatási anyagok
69 db külföldi pénz különféle országokból , mappában (fotó szerint)
Száz politikai plakát a Szépművészeti Múzeumban , 1973, mappa, könyv
Kós Károly mappa, 12 képpel, infók fényképezve, makulátlanok
Az 1700as évektől, régi iratok, hivatalos dokumentumok, levelezések, gyűjtemény, 2 mappában!
Filofax Malden csatos bőr notesz, gyűrűs mappa rusztikus varrással
15 darab bélyeg mappa egyben vegyes méretűek használt alapvetően jó állapotban 5-10 oldal bélyeggel
Victor Vasarely Okta-Stri című szitanyomata a Vega mappából
75 éves a forint - a 6 db 5 ft-oshoz (F, O, R, I, N, T) gyűjtői mappa !
75 éves a forint - 6 db 5 ft-oshoz gyűjtői mappa.
Slava Raskaj Hrvatska Studije mappa 6 db akvarell
A titokzatos mappa - 24 kép, együtt, egy hagyatékból, 1 hetes aukción.
Retró bőr mappa irattartó
Gross Arnold 12 db-os rézkarc mappája.
Müller Árpád 15 kis grafikája mappában
Balázs G. Árpád: Ady mappa
Gross Arnold reprodukciós mappa