Összes termék (19 tétel)
Fémmunka
Gyűjtemény
(11)
Porcelán
Üveg
marosvásárhely
(19 tétel)
Keresőszó: marosvásárhely
Marosvásárhely .
Marosvásárhely .
Marosvásárhely .
Marosvásárhely .
Marosvásárhely .
Marosvásárhely .
Marosvásárhely .
Marosvásárhely .
Régi fotólap képeslap hölgy népviseletben WEINTRAT Tg.Mures/ Marosvásárhely
Kolozsvári Puskás Sándor terrakotta bronzírozott falikép Marosvásárhely 466
21.Irredenta Marosvásárhely visszatért 1940.x.11.
20. Irredenta Marosvásárhely visszatért 1940.X.1.
Kopacz Mária (Marosvásárhely) : "Angyal", festmény, farost, akril, 60x80+keret
Macskássy Izolda (Marosvásárhely) selyemkollázs festmény
"Medve Árpád Marosvásárhely" ónfejes halványkék szódásüveg (1231)
Kézzel festett Marosvásárhely címeres antik Drasche porcelán doboz
L. Rohbock - Maros-Vásárhely - Johann Popel - acélmetszet - 19. század
L. Rohbock - Maros-Vásárhely, főplacz - L. Oeder - acélmetszet - 19. század
Markos Lajos /1917- Gyönyörű színezett rézkarca Kuriózum!