Összes termék (17 tétel)
Egyéb régiség
Ékszer
Szőnyeg, Textil
(13)
mintakendő
(17 tétel)
Keresőszó: mintakendő
Antik keresztszemes hímzett mintakendő. 61 cm X 38 cm
Szász Endre mintás kendő sál nosztalgia
Iráni mintás kendő 60 x 60 cm +rojt
Hímzett keresztszemes Dán mintakendő címer terítő Middelfart Ringkøbing Frederica 84x42cm
Matyó mintával kendő - vállkendő
Antik kézimunka hímzés monogramos mintakendő
ARANYOZOTT JELZETT VIRÁG MINTÁS KENDŐ ÖSSZEFOGÓ BROSS
Régi szőnyeg szövött csomózott subázott gyékény kötött mintakendő iskolamunka 26 gyakorlat 64 x 20cm
Hímzett matyó mintás kendő FOGLALT
Kézimunka mintakendő 1938 évből
Rózsás selyem sál,rózsa mintás kendő
Vadász női fácán, vadkacsa mintás kendő
100 % SILK selyem Tengerész mintás kendő, sál
Mintás kendő( ELLE részére)
Arannyal átszőtt mintás kendő