Összes termék (82 tétel)
Bútor
(79)
Egyéb régiség
Könyv
mundus
(82 tétel)
Keresőszó: mundus
1. oldal / 2
Thonet jellegű Mundus székek - 3 db
Antik Thonet Mundus nyomott falap szék ülés ülőlap
Thonet Mundus szék
Régi 2 db szecessziós jelzett Mundus vintage fa szék
Magyar Thonet-Mundus szék
Gyönyörű Felújított Antik Mundus Thonet szecessziós mintás szék!
Régi Mundus szék III.
Magyar Thonet-Mundus szék
Régi Mundus székek, 2db
Thonet Mundus székek 4 db
Jelzett, antik, N;221 számú karfás Thonet-Mundus íróasztal szék / étkező szék
Thonet szék 2 db eladó!Eredeti, jelzéssel ellátott, MUNDUS, antik, Thonet szék
Régi Mundus ülőke
Meseszép Felújított Thonet Mundus székek 4db.
Eredeti MUNDUS intarziás thonet szék
Thonet Mundus szék,ülőke,puff jelzett
Mundus thonet szék ülőke
RETRÓ / BAUHAUS !!! magyar THONET MUNDUS? kisasztal / gyerek-asztal olcsón!!
Thonet- Mundus szék
0K519 Retro MUNDUS lendkerekes orosz T34/85 tank
Eredeti, jelzéssel ellátott, MUNDUS, antik, Thonet szék
Thonet Mundus szék jelzett
"Gyűjtői bababútor babaházba (Bodo Hennig, Dorah Kuhn, Mini mundus)"
Jelzett, eredeti antik No.6028 számú Thonet - Mundus szék
Régi kétszemélyes Mundus-jellegű karfás pad bőr szövet
Thonet szék jelzett Mundus
Ritka Mundus Thonet,thonett,tonet szék
Mundus thonet székek
Eredeti, jelzett, Thonet-Mundus zene asztal /gramofon tartó /kotta tartó,maximálisan stabil
Mundus szék,thonet
MAKOVECZ IMRE MŰHELYE 1996 MUNDUS KIADÓ DEDIKÁLT KÖNYV KIVÁLÓ ÁLLAPOTBAN
Thonet Mundus szék
Eredeti jelzett intarziás thonet szék,Mundus sérült
Eredeti jelzett intarziás thonet szék,Mundus
Thonet-Mundus székhez -pótlás-restauráláshoz
1C661 Antik jelzett nyomott mintás MUNDUS szék 3 darab
Antik JOSEF HOFFMANN szalon asztal szecessziós ovális asztal lerakóasztal Thonet Mundus ca.1907
Régi vintage szecessziós thonet Mundus golyós szék / felújítandó /
Kényelmes jelzett Mundus karosszék, karszék
Thonet-Mundus
THONET MUNDUS szék restaurált
4 db Mundus thonet szék fellelt állapotban
4 db Thonet szék MUNDUS
KURIÓZUM! Antik, eredeti nagy méretű Thonet-Mundus főnöki szék hibátlan állapotban eladó
Karfás Thonet szék Mundus CINGI75-nek
Jelzett Mundus Thonet 4 db.-os szék garnitúra
NAGYON RITKA MUNDUS-BUDAPEST THONET SZÉK
4 db MUNDUS thonet szék
Mundus jellegű szék - javítást igénylő
Mundus szék
Restaurált Antik Mundus Thonet székek 6db. 1910-évek!!!
Thonet "mundus vienna 100 éves székek
100 éves Thonet Mundus szék 1db
Kuriózum! Restaurált Antik Mundus Thonet székek 4db. 1910-évek!!!
RÉGI MUNDUS KAROSSZÉK ÍRÓASZTAL SZÉK FELÚJÍTVA
PÁR THONET MUNDUS KARFÁS SZÉK KARSZÉK KAROSSZÉK POLITÚROS!
MUNDUS AUSTRIA.........
Kuriózum! Restaurált Antik Mundus Thonet székek Párban.108 éves!!!
MUNDUS THONET SZÉK PÁRBAN
AKCIÓ! 12db egyforma eredeti osztrák jelzett Thonet-Mundus
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: