Összes termék (56 tétel)
Fémmunka
(46)
Kerámia
Könyv
Numizmatika, Pénz, Érme
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
nagy istván
(56 tétel)
Keresőszó: nagy istván
Nagy István János képcsarnokos bronz relief 761
Nagy István Érd Fejesgörbe.
Győri István (1957-) : "Fali kutak", festmény, akvarell, karton, 90x55 cm + keret
Arató István: Hóolvadás
Moldován István: Eredetiség igazolással Számlával
Múzeumi Bírálattal Garantált Eredeti Szőnyi István Festmeny ! Gyűjtőknek
Joanovits István: 1912-1995 ÖRÖKÖS GARANCIÁVAL
Élesdy István sorszámozott rézkarc.40x30cm.
Nagy István jelzéssel, ház a magas hegyek között, antik festmény.
Boldizsár István - Csobánka - 1954 - olaj-vászon festmény
Győri István (1957-): "Út-mutatás", festmény, akvarell, vastag papír, 70x100 cm
Mácsai István: 1922- garanciával
Nő az ablakban virágokkal (Aukcionált festmény Csók István jelzéssel)
9T.1Ft-ról Ezüst 999‰ 10,37g Nemzetünk Nagyjai emlékérem Széchenyi István,kapszulában PP veret
Bogdán István? (1943-) festő, grafikus, , Erdőrészlet című olaj-farost alkotása, keretben.
Nagy István Juhász portré című alkotása. olaj fa, keretben.
Kozma István - Táj Bivalyokkal - olajfestmény vásznon - 70x100
Kozma István - női akt - vásznon- olajfestmény- 67x95
Ef.Zámbó Ístván korai 2004 nagy méretű EBP "LÉLEKTORNA TANKKAL" címú kompozíciója! Gyűjtői darab!!
“ Bokrok “ Nagy István szignóval pasztell kép .
Nagy István !
Stetka Gyula (1855 - 1925): Szent István koronájának egyesítése, 108*64 cm
Hatalmas antik olajfestmény! Szent István király felajánlja a koronát Szűz Máriának!
B. Nagy István Olaj festmény. Virágok között.
NAGY MÉRETŰ 72X60cm IMRE ISTVÁN SZENTGYÖRGYHEGY RÉZKARC KORA 60-as évek OLCSÓN!
Nagy István !
Gyönyörű olaj festmény. B. Nagy István. Virágok között. 2018.
Herendi Kleopátra porcelán szobor Szilágyi Nagy István terve
Nagy István
Sz. István olaj vászon szignos
Csók István szignóval olaj,festmény
Gonda István Mezőtúri kerámia nagy tál
KÉPCSARNOKOS Kurucz D. István Csikós a tanyán 90x50cm + keret olaj-vászon
Nagy István !
"Nagy István "- Tájkép hegyekkel, fákkal, tóval - gyönyörű antik alkotás, 1 forintos aukción, garanc
6 db grafika kettő szignós Nagy István !
Szilágyi István (1896-1945) Portré
Szőnyi István
Nagy István Tájkép
Szőnyi István
Nagy István, gyönyörű pasztell kép, üvegezett keretben - 1 forintról indítva!
Szőnyi István "Tájkép"
Nagy B. István
Antik olaj festmény farostra!!!Jelezve:Nagy István
Csík István !
Halasi Horváth István!Balatoni kis öböl!
Antik olaj festmény vászonra!!! Jelezve:Nagy István
NAGY ISTVÁN:FALUSZÉLI HÁZAK
Madáchy István Olaj-Vászon Festmény Miskolcz
Nagy István 1911-es festménye.Kilátás az ablakból.
Nagy István
Bánk Bán Nagy Képes Díszkiadás 1899 Geiger, Csók István
Nagy István
Arató István, Képcsarnokos Festmény !