Összes termék (21 tétel)
(18)
Könyv
Militária
Numizmatika, Pénz, Érme
nagy lajos
(21 tétel)
Keresőszó: nagy lajos
Rezes Molnár Lajos: Parasztlány kannával
Csáky Lajos - Esti tisztás 800x600 mm
Tihanyi János Lajos (1892-1957) Falusi életkép című olaj-vászon alkotása, keretben. Iványi tanítvány
ÓRIÁSI CSODASZÉP Bruck Lajos olajfestmény, mint egy Munkácsy
Szabó Lajos (1927-1995), festmény, "Feleségem" címmel
Luzsicza Lajos 1920 - 2005
Magyar történeti életrajzok. Nagy Lajos
LUZSICZA LAJOS-Tájkép (Nagy méretben..!)
II. Rákóczi Ferenc portré! 1903-as antik olajfestmény! Mányoki után, Faragó Lajos 1903
Kassák Lajos jelzéssel "Absztrakt"
Kiràjji Viasz pecsèt öntö egyik fele valoszinü 12-14 szàzadig Talàn Nagy lajos
Ágh Ajkelin Lajos - Sziklavirágok..Nagy méret!!!
GIMES LAJOS: GARANCIÁVAL
ZOMBORY LAJOS: GARANCIÁVAL
KEDVEZŐ ÁR! Csáky Lajos - Öreg fűz c.mű olajfestménye EREDETISÉG IGAZOLÁS!, VISSZAVÁSÁRLÁSI GRANCIA!
KASSÁK LAJOS JELZÉSÜ NAGY MÉRETÜ FESTMÉNY!
Csákvári Nagy Lajos (1923- 2014): Határ. Olaj, farost
Nagy Magyarok,Kossuth Lajos aranyozott tükörveret (23)
Extra méretű Kassák Lajos!!!!!!!Tempera